ReNews.plQBusiness.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Partnerzy Newsletter Reklama O nas
renews.pl
SPOTKANIA BIZNESOWE
 

Zimowy Mixer Biznesowy we Wrocławiu

W mroźny wieczór, 23 lutego br. we wrocławskiej Novocainie odbyło się pierwsze w tym roku duże spotkanie środowiska biznesowego Wrocławia i regionu. Organizatorem Zimowego Mixera Biznesowego była agencja informacyjna QBusiness Media wydawca portali biznesowych QBusiness.pl i ReNews.pl. Honorowym Patronem była Loża Dolnośląska BCC, a medialnie patronowali: Equity Magazine oraz CAD GIS.



Mimo zimowego okresu wypoczynkowego na spotkanie przybyła cała plejada znakomitych gości, menedżerów i przedsiębiorców. Gośćmi honorowymi byli: Rüdiger Schulz, Konsul Niemiec oraz Marek Woron, Kanclerz Loży Dolnośląskiej BCC.



Gospodarzem spotkania był Leszek Kun, redaktor naczelny portali QBusiness.pl i ReNews.pl. W części oficjalnej gości powitali: Piotr Skalski, prezes zarządu i właściciel firmy Skalski Budownictwo, posiadającej w swojej ofercie centrum logistyczne, grunty i nieruchomości położone pod Wrocławiem. Anna Kałus-Zielińska, dyrektor regionu powitała gości w imieniu niezwykle dynamicznie rozwijającego się Alior Banku.



Zbigniew Sieja, dyrektor Oddziału Terenowego Agencji Mienia Wojskowego poinformował o przygotowywanym przetargu terenów na Wyspie Mieszczańskiej natomiast Barbara Berndt, dyrektor handlowy oraz załoga Puro Hotel zaprosili do testowania hotelu, który 1 kwietnia br. otworzy swoje podwoje dla pierwszych gości.



Rozmowom i spotkaniom kuluarowym towarzyszyły degustacje potraw przygotowane przez szefa kuchni restauracji Novocaina.



Zabawę oraz degustację drinków prowadziły niezwykłej urody hostessy z firmy Stock. Gościom szczególnie przypadły do gustu znakomite wina morawskie serwowane przez importera i dystrybutora, firmę Bohemia Sekt z Poznania. Degustacje czekoladek przygotowała firma Cadbury. Goście mieli okazję smakować piwo Piast z Carlsberg Polska, napojów Coca Coli i Eden.



Mimo mroźnej aury na zewnątrz w klubie panowała gorąca atmosfera i wszyscy w doskonałym nastoju spędzili z nami ten wieczór. W trakcie spotkań kuluarowych odnowiono i nawiązano wiele nowych kontaktów biznesowych. Tradycyjnie już pojawiło się wielu nowych menedżerów, których mieliśmy przyjemność gościć po raz pierwszy na naszych spotkaniach.



Złotymi Sponsorami spotkania byli: Skalski Budownictwo, Alior Bank, Agencja Mienia Wojskowego oraz nowa sieć Puro Hotel.



Ostatnim oficjalnym punktem programu była tradycyjna już loteria wizytówkowa. Atrakcyjne nagrody losowali i wręczali przedstawiciele naszych partnerów. Rozlosowano m.in. melonik, oryginalną wojskową lornetkę oraz vouchery na pobyt w najnowszym wrocławskim Puro Hotel. Nagrody zostały ufundowane także przez: restaurację Novocaina, Bohemię Sekt, Pandę Security oraz Hertz.



Zimowy Mixer Biznesowy okazał się bardzo udanym spotkaniem inaugurującym cykl imprez jakie przygotowaliśmy w tym roku dla naszych czytelników i sympatyków. Była to nie tylko wspaniała okazja do spędzenia wieczoru w doborowym towarzystwie, ale do odnowienia i nawiązania nowych kontaktów biznesowych, a także wymiany informacji. Dlatego też przygotowujemy już kolejne imprezy: koktajle tematyczne i mixery. Zainteresowane firmy zapraszamy do owocnej współpracy.


Więcej zdjęć można zobaczyć na naszej stronie na Facebooku: Zimowy Mixer Biznesowy - 23.02.2011


Szczególne podziękowania za perfekcyjną organizację wieczoru składamy dla całej wspaniałej załogi Novocainy. Organizatorem koktajlu była Agencja Informacyjna QBusiness Media, wydawca portali biznesowych www.qbusiness.pl i www.renews.pl.


Sponsorami Zimowego Mixera Biznesowego byli:



Źródło: QBusiness Media

26.02.2011


Tagi: spotkania biznesowe, Wrocław, Zimowy Mixer Biznesowy


Udostępnij

WROCŁAWSKIE PARKI BIZNESU

foto

Znamy już najpiękniejsze obiekty architektoniczne Wrocławia oddane do użytku w 2017 roku...

WROCŁAW - BIURA KLASY A NA SPRZEDAŻ

foto

Na sprzedaż nowoczesne biura klasy A w nowopowstającym biurowcu SQ Business...

PLATFORMA ZAKUPOWA - ZOBACZ I SKORZYSTAJ!

giełda

Łączymy sprzedających i kupujących na wspólnej...

KOWR WE WROCŁAWIU - NOWE OFERTY!

KOWR O/Wrocław prezentuje nieruchomości zabytkowe i grunty inwestycyjne, na które...

WROCŁAWSKIE CENTRUM LOGISTYCZNE

WCL oferuje do wynajęcia obiekt magazynowy o pow. 1650 m2 z 12 bramami...

KINNARPS - MEBLE

foto

Kinnarps Polska uruchamia wyprzedaż mebli biurowych poprzez sklep internetowy...

ZAINTERESOWANY? WEŹ UDZIAŁ!

foto

Firmy wierzą w swoje biura, na co wskazuje odnotowana w ostatnich dniach liczba zgłoszeń do konkursu...