ReNews.plQBusiness.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Partnerzy Newsletter Reklama O nas
renews.pl
SPOTKANIA BIZNESOWE
 

Włosi już nie są generalnym wykonawcą Złotej 44

Firmy BBI Development S.A. i Amstar poinformowały, że spółka INSO Sistemi Per Le Infrastructure Sociali S.P.A. nie pełni już roli generalnego wykonawcy projektu. Jednocześnie inwestorzy zwiększają swoją rolę w projekcie poprzez prowadzenie inwestycji w ramach systemu contract management, czyli bezpośredniego zlecania pakietów prac wykonawcom. Prace na budowie kontynuowane są nieprzerwanie.


Większość głównych działań budowlanych w ramach inwestycji ZŁOTA 44 została zakończona i zaczyna się realizacja prac wykończeniowych. Za ich wykonanie odpowiadają wyspecjalizowane, renomowane firmy, takie jak m. in. : MERCURY INGINEERING POLSKA Sp. z o.o. (lider w branży instalacyjnej), ELEKTRO A-Z Sp. z o.o. (instalacje elektroenergetyczne), NEO-ŚWIAT (aranżacja wnętrz).


Fundusze Amstara zapewniły 100 proc. finansowania inwestycji ze środków własnych. Doświadczeni i silni finansowo partnerzy: BBI Development S.A. i Amstar gwarantują ukończenie realizacji ZŁOTEJ 44 z sukcesem. Zespół BBI Development S.A. oddał do użytku wiele warszawskich inwestycji, w tym m.in. wielokrotnie nagradzany Plac Unii – monumentalną inwestycję biurowo-handlową o podobnej skali co ZŁOTA 44 oraz Rezydencję Foksal – luksusowy budynek apartamentowy w sercu stolicy. Amstar jest międzynarodowym inwestorem z mocnym zapleczem finansowym, który zainwestował 4,9 mld euro w różnego typu nieruchomości na całym świecie. Zapewniamy, że klienci mogą mieć absolutną pewność, iż zgodnie z harmonogramem, czyli pod koniec 2016 roku – otrzymają najwyższej klasy apartamentowy produkt w Polsce, który dzięki swej jakości staje w szeregu z najbardziej ekskluzywnymi rezydencjami na świecie - piszą w specjalnie wydanym komunikacie firmy BBI Development S.A. i Amstar.


Źródło: BBI Development S.A. i Amstar.

22.09.2015


Tagi: Złota 44


SPOTKANIA BIZNESOWE

WROCŁAWSKIE PARKI BIZNESU

foto

Znamy już najpiękniejsze obiekty architektoniczne Wrocławia oddane do użytku w 2017 roku...

WROCŁAW - BIURA KLASY A NA SPRZEDAŻ

foto

Na sprzedaż nowoczesne biura klasy A w nowopowstającym biurowcu SQ Business...

PLATFORMA ZAKUPOWA - ZOBACZ I SKORZYSTAJ!

giełda

Łączymy sprzedających i kupujących na wspólnej...

WROCŁAWSKIE CENTRUM LOGISTYCZNE

WCL oferuje do wynajęcia obiekt magazynowy o pow. 1650 m2 z 12 bramami...

KINNARPS - MEBLE

foto

Kinnarps Polska uruchamia wyprzedaż mebli biurowych poprzez sklep internetowy...

ZAINTERESOWANY? WEŹ UDZIAŁ!