ReNews.plQBusiness.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Partnerzy Newsletter Reklama O nas
renews.pl
SPOTKANIA BIZNESOWE
 

Nad Odrą we Wrocławiu powstaną nowe apartamenty

We Wrocławiu nad Odrą wybudują kolejną wieżą. Na przełom czerwca i lipca 2016 roku ruszy budowa nowej inwestycji apartamentowej - Angel River. Oddanie apartamentowca do użytku zaplanowano na trzeci kwartał 2018 roku. Projekt realizuje renomowany deweloper Angel Poland Group.


wykres


W ramach inwestycji zaplanowano dwa budynki apartamentowe – 17- oraz 9-kondygnacyjny. Z wyższych pięter będzie się rozciągać niezwykły, rozległy widok na Wrocław. Angel River powstanie przy ul. Walońskiej, tworząc w tym miejscu efektowny widok od strony rzeki Oławy i Odry.


Projekt architektoniczny przygotowała pracownia projektowa Maćków w oparciu o koncepcje opracowaną przez renomowanego paryskiego architekta GSA.


– Zależało nam na tym, by budynki Angel River wyróżniały się śmiałą, ale także ponadczasową architekturą. To nasza kolejna prestiżowa inwestycja po ostatnio zrealizowanych Ovo Wrocław i Angel Care we Wrocławiu oraz Angel Wawel w Krakowie – mówi Ron Ben Shahar z Angel Poland Group. – Realizując Angel River przeprowadzimy rewitalizację kolejnej części nadbrzeża, tworząc nową jakość przestrzeni miejskiej.


Atutem Angel River na pewno jest lokalizacja. To najbardziej malownicze miejsce w bezpośredniej bliskości centrum Wrocławia.


– Angel River to tylko kilkanaście minut spacerem do wrocławskiego Rynku czy pl. Grunwaldzkiego. Jednocześnie tu zaczynają się tereny zielone i rekreacyjne, rozciągające się w ramionach Odry i Oławy do Niskich Łąk i Lasu Rakowieckiego – podkreśla Natalia Sawicka, dyrektor sprzedaży i marketingu Angel River.


Projekt przewiduje wiele rozwiązań ekologicznych, w tym stację ładowania pojazdów elektrycznych, jak i funkcjonalne rowerownie. W apartamentowcu powstanie ogólnodostępna strefa fitness i SPA, a mieszkańcy mogą liczyć na dodatkowe udogodnienia, np. wydzieloną salę spotkań przy reprezentacyjnej recepcji, dostęp do bezprzewodowego internetu w wybranych częściach wspólnych, sala zabaw dla dzieci czy zielone patio.


W Angel River powstanie około 340 apartamentów o powierzchni od 24 do 118 mkw. – od kawalerek do pięciopokojowych apartamentów. Największe powstaną w części od strony rzeki oraz w wieży.


Angel River ma już zapewnione pełne finansowanie na realizację inwestycji ze środków własnych dewelopera oraz kredytu bankowego. Jako jeden z nielicznych deweloperów zapewnia maksymalne bezpieczeństwo finansowe nabywcom apartamentów poprzez zastosowanie mieszkaniowego zamkniętego rachunku powierniczego.


Źródło: Angel Poland Group

04.03.2016


Tagi: apartamentowiec, Angel River, Wrocław, Odra


WROCŁAWSKIE PARKI BIZNESU

foto

W naszym kraju zdecydowanie dominują mikrofirmy. Ich udział w strukturze wszystkich przedsiębiorstw wynosi aż 96%...

NIERUCHOMOŚCI - FIRMA DORADCZA

giełda

Na stronie Industrial.pl ­udostępniono pierwszy w Polsce Kalkulator Specjalnych Stref...


giełda

Cushman & Wakefield (NYSE: CWK) jest wiodącą na świecie firmą doradczą świadczącą usługi na rynku nieruchomości...

PLATFORMA ZAKUPOWA - ZOBACZ I SKORZYSTAJ!

giełda

Komfort rodziców, zadowolenie maluchów, a przede wszystkim kształtowanie kultury spożywania rodzinnych...

WROCŁAWSKIE CENTRUM LOGISTYCZNE

Wrocławskie Centrum Logistyczne oferuje do wynajęcia powierzchnie magazynowe...


KINNARPS - MEBLE

giełda

Firma Apsys postanowiła przenieść swoją warszawską siedzibę do jednego z najbardziej prestiżowych budynków...

SPOTKANIA BIZNESOWE