ReNews.plQBusiness.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Partnerzy Newsletter Reklama O nas
renews.pl
SPOTKANIA BIZNESOWE
 

Sun & Snow buduje kolejny apartamentowiec w Karpaczu

foto

Firma Sun & Snow we współpracy ze spółką Prefabrykat rozpoczęła realizację projektu apartamentowego w Karpaczu. Pod marką Sun & Snow Residence powstaje obiekt oferujący 42 lokale o metrażach od 42 do 55 metrów kwadratowych. W trwającej od miesiąca przedsprzedaży nabywców znalazła połowa lokali, a kolejnych 25% zostało zarezerwowane. Oddanie inwestycji planowane jest na II kwartał roku 2017.


Koncepcja architektoniczna zakłada powstanie przy ulicy Myśliwskiej 7 trzykondygnacyjnych segmentów połączonych w jedną bryłę. Łącznie zaprojektowano 42 apartamenty dwupokojowe z balkonami, tarasami lub ogródkami. Mieszkania na drugim a zarazem ostatnim piętrze oferowane są z antresolami, dzięki czemu nabywcy zyskują dodatkowy, trzeci pokój do wykorzystania. Z kolei każde z czternastu mieszkań na poziomie zero ma przypisany ogródek o powierzchni około 50 mkw. Ogródek to doskonałe przedłużenie mieszkania. Można na nim zorganizować taras, miejsce zabaw dla dzieci a w ciepłe miesiące rozstawić mały basen. Z tego powodu te mieszkania jako pierwsze znalazły nabywców.


Inwestycja utrzymana jest w nowoczesnym góralskim stylu, z elewacją łączącą ciemne drewno z wysokiej jakości kamieniem elewacyjnym. Duże stylowe okna gwarantują odpowiednie nasłonecznienie oraz atrakcyjne widoki.


Inwestycja Sun & Snow powstaje w Karpaczu pod marką Residence. To nowa koncepcja spółki, stworzona dla odróżnienia od dużych ośrodków typu Resort, jak ten, który realizowany jest obecnie w Szklarskiej Porębie i docelowo obejmie 3 budynki apartamentowe i hotel z rozbudowanym zapleczem rekreacyjnym i gastronomicznym. – Markę Sun & Snow Residence stworzyliśmy z myślą o bardziej kameralnych inwestycjach – tłumaczy Dorota Tobiasz. Goście obiektu będą obsługiwani przez recepcję Sun & Snow znajdującą się w budynku. Posiłki będą mogli przygotowywać w aneksach kuchennych w swoich apartamentach lub korzystać z bogatej oferty gastronomicznej miasteczka.


Sun & Snow z Prefabrykatem

Spółka Sun & Snow realizuje inwestycję wspólnie z firmą budowlaną Prefabrykat. Prefabrykat wniósł do joint venture działkę i odpowiada za generalne wykonawstwo. Sun & Snow stworzyło projekt, zajmuje się marketingiem i sprzedażą, a chętnym zaoferuje usługę zarządzania wynajmem.


Lokalizacja, lokalizacja i jeszcze raz lokalizacja

Karpacz należy do najpopularniejszych miejscowości górskich w Polsce. Miasto znajduje się w samym sercu Sudetów, w dolnie rzeki Łomnicy, około 2 godzin jazdy samochodem od Wrocławia. Górski klimat, czyste powietrze oraz liczne atrakcje turystyczne przyciągają o każdej porze roku rodziny z dziećmi, narciarzy i miłośników górskich wycieczek. Ulica Myśliwska, przy której powstaje inwestycja Sun & Snow Residence Karpacz, mieści się w pobliżu wyciągu narciarskiego, kilometr od ścisłego centrum miasta, z dala od zgiełku ulicznego. Myśliwska stanowi część szlaku, którym można dojść do zapory i wodospadu na rzece Łomnicy czy też do Świątyni Wang. Obiekt położony jest w otoczeniu gór, łąk, lasów, z widokiem na Kotlinę Jeleniogórską.


Źródło: Sun & Snow

22.06.2016


Tagi: apartamentowiec, Karpacz, Sun & Snow Residence


WROCŁAWSKIE PARKI BIZNESU

foto

W naszym kraju zdecydowanie dominują mikrofirmy. Ich udział w strukturze wszystkich przedsiębiorstw wynosi aż 96%...

NIERUCHOMOŚCI - FIRMA DORADCZA

giełda

Na stronie Industrial.pl ­udostępniono pierwszy w Polsce Kalkulator Specjalnych Stref...


giełda

Cushman & Wakefield (NYSE: CWK) jest wiodącą na świecie firmą doradczą świadczącą usługi na rynku nieruchomości...

PLATFORMA ZAKUPOWA - ZOBACZ I SKORZYSTAJ!

giełda

Komfort rodziców, zadowolenie maluchów, a przede wszystkim kształtowanie kultury spożywania rodzinnych...

WROCŁAWSKIE CENTRUM LOGISTYCZNE

Wrocławskie Centrum Logistyczne oferuje do wynajęcia powierzchnie magazynowe...


KINNARPS - MEBLE

giełda

Firma Apsys postanowiła przenieść swoją warszawską siedzibę do jednego z najbardziej prestiżowych budynków...

SPOTKANIA BIZNESOWE