ReNews.plQBusiness.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Partnerzy Newsletter Reklama O nas
renews.pl
SPOTKANIA BIZNESOWE
 

Prestiżowa inwestycja Sun & Snow w Kołobrzegu

wykres


Sun & Snow realizuje w Kołobrzegu swoją pierwszą nadmorską inwestycję na rynku apartamentów wypoczynkowych. Powstaje ona tuż nad morzem, w pierwszej linii zabudowy, w pobliżu planowanego nowego molo. Na terenie obiektu znajdzie się recepcja hotelowa, kawiarnia oraz kryty basen. W trwającej od sierpnia sprzedaży nabywców znalazła już połowa z nich. Zakończenie inwestycji planowane jest na lipiec 2017.


Sun & Snow Resorts Kołobrzeg powstaje w popularnym nadmorskim kurorcie, przy ulicy Plażowej. W dwóch pięciokondygnacyjnych budynkach zaprojektowano 97 jedno, dwu i trzypokojowych apartamentów o metrażach od 29 do 73 mkw.


Na terenie obiektu zaplanowano szereg atrakcji, które umilą pobyt gościom. Ich obsługą zajmie się recepcja hotelowa, charakterystyczna dla marki Sun & Snow Resort. Goście będą mogli korzystać z eleganckiego baru i kawiarni połączonej z tarasem widokowym. Prawdziwą atrakcją będzie kameralny basen, a także sauna.


Architektom powierzono pełną dowolność w projektowaniu kompleksu wypoczynkowego. Projekt doskonale komponuje się z otaczającą przyrodą, nawiązując do nadmorskiego klimatu. Elementem charakterystycznym budynków są motywy koszy plażowych, które oddzielają każdy z przestronnych tarasów. Każdy apartament ma wyodrębnioną strefę dzienną, która składa się z salonu połączonego z aneksem kuchennym. Uwagę przykuwają ogromne okna, dzięki którym goście mogą podziwiać widoki i mają zapewnione duże ilości światła dziennego.


Źródło: Sun & Snow

28.09.2016


Tagi: Sun & Snow Resorts Kołobrzeg


WROCŁAWSKIE PARKI BIZNESU

foto

Z przyjemnością informujemy, że nasz najemca, firma Talex S.A. oraz zarządzający...

WROCŁAW - BIURA KLASY A NA SPRZEDAŻ

foto

Na sprzedaż nowoczesne biura klasy A w nowopowstającym biurowcu SQ Business...

PLATFORMA ZAKUPOWA - ZOBACZ I SKORZYSTAJ!

giełda

Łączymy sprzedających i kupujących na wspólnej...

WROCŁAWSKIE CENTRUM LOGISTYCZNE

Wrocławskie Centrum Logistyczne oferuje do wynajęcia powierzchnie magazynowe...


KINNARPS - MEBLE

foto

Pod hasłem „OTWARCI NA ZMIANY” (OPEN FOR CHANGE) na tegorocznych targach Orgatec Kinnarps przedstawił...