ReNews.plQBusiness.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Partnerzy Oferta O nas
renews.pl
spotkania biznesowe
 

O NAS

OFERTA

NEWSLETTER

SPOTKANIA

KONTAKT

Partnerzy:
WCL

Rezydencja Szczytnicka

wykres


Immobillo Group realizuje Rezydencję Szczytnicką - nową inwestycję apartamentową zlokalizowaną przy ulicy Bartla 6 we Wrocławiu. Rezydencja Szczytnicka zaoferuje w sumie 15 apartamentów o powierzchniach od około 65m2 do 200m2. Zakończenie inwestycji planowane jest na IV kwartał 2018 roku.


Obecnie trwa przebudowa istniejącego budynku, a w listopadzie planowane jest rozpoczęcie budowy nowego budynku, gdzie 6 apartamentów. Kolejnych 9 zlokalizowanych zostanie w zabytkowym, ponad stuletnim gmachu, który przechodzi gruntowną renowację, prowadzoną pod okiem Miejskiego Konserwatora Zabytków. W istniejącym budynku odtworzone zostaną główne gzymsy, portale i obramienia okien, jak również fragment pergoli od strony północnej budynku.


Rezydencja Szczytnicka położona we Wrocławiu przy ulicy Bartla 6, to ekskluzywne apartamenty w zabudowie willowej, naturalnie komponujące się z charakterem i klimatem typowym dla osiedli Szczytniki, Biskupin i Sępolno na wrocławskim Śródmieściu. Niezwykle atrakcyjne położenie w bezpośrednim sąsiedztwie Odry, w otoczeniu terenów zielonych, w jednej z najbogatszych i najbardziej luksusowych dzielnic Wrocławia, czyni Rezydencję Szczytnicką wymarzonym miejscem do życia. To także idealna inwestycja dla tych, którzy zakup apartamentu traktują jako bezpieczną i efektywną lokatę kapitału.


Rozkład apartamentów oraz ich wielkość zostały przemyślane i zaaranżowane tak, by zaspokoić oczekiwania osób najbardziej wymagających, ceniących niebanalne przestrzenie, użytkowy komfort i oryginalny klimat wnętrz. Cała inwestycja, jej lokalizacja, aranżacja zieleni wokół, pietyzm w architektonicznych wyborach i najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne, gwarantują najwyższą jakość, optymalną funkcjonalność i pożądany prestiż, typowy dla luksusowych willi miejskich. Klasyczna elegancja to najtrafniejszy opis tej inwestycji.


wykres


Większość apartamentów została zaplanowana przestrzennie, otwierając je na trzy strony świata. Ten zabieg oraz zastosowanie wysokich przeszkleń okiennych i ponadstandardowa wysokość pomieszczeń - sięgająca nawet 3,5 metra - gwarantują maksymalne, naturalne doświetlenie światłem dziennym oraz nadają przestrzeniom wyjątkowy, niepowtarzalny i luksusowy charakter.


Wszystkie apartamenty pozwalają na bezpośredni kontakt z otaczającą przyrodą. Zaprojektowano dodatkowe tarasy i balkony, zapewniające prywatność i piękny widok na zieloną przestrzeń inwestycji i sąsiedztwa – bujny drzewostan i ogród w stylu angielskim, zaś apartamenty parterowe będą miały dodatkowo bezpośrednie wyjścia do ogrodu. Dla wygody mieszkańców w inwestycji zaplanowano także windy, parking podziemny, komórki lokatorskie oraz rowerownię i wózkownię.


Szczegóły oferty:


Budynek 1 (istniejący budynek, który zostanie poddany przebudowie):

  • 3 apartamenty na parterze o powierzchni: 116,33m2 (z ogrodem o powierzchni 50m2); 149,16m2 (z ogrodem o powierzchni 63m2) i 206,93m2 (z ogrodem o powierzchni 151m2) (apartamenty na parterze w tym budynku mają dwa poziomy 0 i -1)
  • 4 apartamenty na pierwszym piętrze o powierzchni: 74,83m2; 71,57m2; 79,41m2; 85,12m2
  • 2 apartamenty na drugim piętrze o powierzchni: 124,24m2; 94,26m2

Budynek 2 (nowobudowany):

  • 2 apartamenty na parterze o powierzchni: 157,15m2 (z ogrodem o powierzchni ok. 430m2); 113,27m2 (z ogrodem o powierzchni ok. 290m2)
  • 2 apartamenty na pierwszym piętrze o powierzchni: 157,12m2; 113,27m2
  • 2 apartamenty na drugim piętrze o powierzchni: 145,01m2; 107,8m2


Więcej informacji na stronie: www.rezydencjaszczytnicka.plKONTAKT

Agnieszka Grodź, tel.: +48 693 810 093

e-mail: agnieszka.grodz@immobillogroup.com


SPRZEDAŻ PROWADZI:

Immobillo Group Sp. z o.o.

ul. Św. Antoniego 2/4, brama A, 50-073 Wrocław

e-mail: apartamenty@marcinkowskiego8.pl

www: www.immobillogroup.com