ReNews.plQBusiness.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Partnerzy Newsletter Reklama O nas
renews.pl
SPOTKANIA BIZNESOWE
 

Przystań Warta ma pozwolenie na budowę

wykres


Grupa Partner, inwestor Przystani Warta, uzyskała pozwolenie na budowę przy ulicy Starołęckiej 68 w Poznaniu. W tej lokalizacji powstanie 8 apartamentów o metrażu od 56 do aż 195 m kw. z widokiem na Wartę.


Przedstawiciele inwestora załatwili wszelkie formalności przed rozpoczęciem budowy. Następnie teren został oczyszczony i przygotowany tak, aby już w marcu budowlańcy mogli rozpocząć prace pełną parą. Koniec inwestycji przewiduje się na II kwartał 2018 roku.


W awangardowym budynku niedaleko rzeki, powstanie 8 apartamentów o powierzchni od 56 do 195 m kw. Do dyspozycji przyszłych mieszkańców będzie 6 apartamentów 3-pokojowych, w tym trzy o powierzchni 56 m kw. Uwagę zwrócą dwa pozostałe apartamenty o powierzchni powyżej 100 m kw. W apartamencie „Orzech”, znajdującym się na parterze, będzie przygotowanych 5 pokojów, a także taras z wyjściem na przestronny ogród o powierzchni 450 m kw. Natomiast apartament „Widok” na pierwszym piętrze będzie miał 161 m kw., 4 pokoje, a mieszkańcy z okien zobaczą panoramę doliny Warty i Łęgów Dębińskich. W tych dwóch najbardziej przestronnych apartamentach, czyli „Orzechu” i „Widoku” przewidziano antresole, pomieszczenie gospodarcze, garderobę i bezpośredni dostęp do windy umożliwiającej przemieszczanie się między poziomami apartamentu, co zdecydowanie podwyższy standard oraz komfort mieszkania.


Grupa Partner w ramach inwestycji wybuduje podziemną halę garażową na 12 miejsc postojowych. Powstanie wiata na kajaki, które będzie można zwodować na brzegu Warty.


Przystań Warta to nie jedyne przedsięwzięcie. Inwestor rewitalizuje XIX-wieczny Młyn nad Cybiną, w którym znajdą się 134 mieszkania o powierzchniach od 39 – 130 m kw., w stylu loftowym. Natomiast przy ulicy Sielskiej 22 na Górczynie powstaje budynek wielorodzinny Atrium Sielska 22 z 39 lokalami o metrażu 35 – 95 m kw. Ponadto deweloper kończy realizację inwestycji Osiedle Atrium Grunwald przy ulicy Bosej.


Źródło: Grupa Partner

16.02.2017


Tagi: apartamenty, Przystań Warta, Poznań


WROCŁAWSKIE PARKI BIZNESU

foto

W naszym kraju zdecydowanie dominują mikrofirmy. Ich udział w strukturze wszystkich przedsiębiorstw wynosi aż 96%...

NIERUCHOMOŚCI - FIRMA DORADCZA

giełda

Na stronie Industrial.pl ­udostępniono pierwszy w Polsce Kalkulator Specjalnych Stref...


giełda

Cushman & Wakefield (NYSE: CWK) jest wiodącą na świecie firmą doradczą świadczącą usługi na rynku nieruchomości...

PLATFORMA ZAKUPOWA - ZOBACZ I SKORZYSTAJ!

giełda

Komfort rodziców, zadowolenie maluchów, a przede wszystkim kształtowanie kultury spożywania rodzinnych...

WROCŁAWSKIE CENTRUM LOGISTYCZNE

Wrocławskie Centrum Logistyczne oferuje do wynajęcia powierzchnie magazynowe...


KINNARPS - MEBLE

giełda

Firma Apsys postanowiła przenieść swoją warszawską siedzibę do jednego z najbardziej prestiżowych budynków...

SPOTKANIA BIZNESOWE