ReNews.plQBusiness.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Partnerzy Newsletter Reklama O nas
renews.pl
SPOTKANIA BIZNESOWE
 

Budowa Hotelu Number One w Gdańsku na finiszu. Jest już operator

wykres


Budowa położonego na gdańskiej Wyspie Spichrzów hotelu Number One dobiega końca. Poziom zaawansowania prac przekracza 95%. W najbliższym czasie obiekt powinien uzyskać pozwolenie na użytkowanie i być gotowy na przejęcie pierwszych gości. Operatorem hotelu będzie spółka City Apart Management.


Hotel Number One to kolejna już inwestycja hotelowa Dekpol SA, realizowana w samym sercu Gdańska, przy ulicy Jaglanej na Wyspie Spichrzów. Ponad 95 % prac budowlanych zostało już zrealizowanych. Na zewnątrz trwa porządkowanie terenu i montaż ostatnich elementów jak: balustrady zewnętrzne, obiekty małej architektury czy wykończenie wejść. Wewnątrz trwają prace porządkowe, w tym związane z wykończeniem pokoi i części wspólnych. Na poziomie garaży zakończono zakładanie instalacji sanitarnych i elektronicznych.


W nowym hotelu do dyspozycji Gości będą 172 pokoje, w tym jedno i dwupokojowe studia o powierzchni od 22 do 44 m2. Nowoczesne wyposażenie pokoi obejmuje m.in. technologie smart, indywidualnie sterowaną klimatyzację, telewizję satelitarną. W każdym pokoju znajdzie się również wygodne miejsca do pracy z szybkim i bezprzewodowym łączem internetowym.


City Apart Management świadczy kompleksowe usługi z zakresu zarządzania hotelami i krótkoterminowego wynajmu nieruchomości. W ramach obsługi Hotelu Number One operator odpowiada za zatrudnienie personelu hotelowego, marketing obiektu, obsługę Gości, zarządzanie kalendarzem rezerwacji, administrację i wykonywanie wszelkich usług konserwatorskich.


City Apart Management zajmuje się również krótkoterminowym wynajmem nieruchomości, w tym apartamentów powstałych w ramach kompleksu Nowa Motława.


Źródło: Dekpol SA.

27.02.2017


Tagi: Nowa Motława, hotel, Number One


WROCŁAWSKIE PARKI BIZNESU

foto

Z przyjemnością informujemy, że nasz najemca, firma Talex S.A. oraz zarządzający...

NIERUCHOMOŚCI - FIRMA DORADCZA

giełda

Cushman & Wakefield (NYSE: CWK) jest wiodącą na świecie firmą doradczą świadczącą usługi na rynku nieruchomości...

PLATFORMA ZAKUPOWA - ZOBACZ I SKORZYSTAJ!

giełda

Łączymy sprzedających i kupujących na wspólnej...

WROCŁAWSKIE CENTRUM LOGISTYCZNE

Wrocławskie Centrum Logistyczne oferuje do wynajęcia powierzchnie magazynowe...


KINNARPS - MEBLE

giełda

Miejsca pracy zmieniają się dynamicznie. Postawy i wartości młodszych pokoleń zmieniają...