ReNews.plQBusiness.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Partnerzy Newsletter Reklama O nas
renews.pl
SPOTKANIA BIZNESOWE
 

Best Western: niemal 500 nowych inwestycji na całym świecie

foto

Sieć Best Western Hotels & Resorts poinformowała o szeregu - niemal 500 - będących w toku planów inwestycyjnych. Firma obecnie sygnuje swoimi markami 239 hoteli w Europie, Azji, Afryce, Oceanii, Ameryce Południowej oraz na Bliskim Wschodzie, jak również 224 w Ameryce Północnej – 60% z nich to obiekty nowobudowane. Niemal 500 kolejnych inwestycji toczy się w wielu państwach na różnych kontynentach.


– Best Western nadal zapewnia wyjątkową wartość właścicielom hoteli oraz inwestorom na całym świecie. Widzimy zainteresowanie różnorodnymi markami z naszego portfolio, które wciąż się rozwija – stwierdziła Suzi Yoder, Senior Vice President of International Operations w Best Western Hotels & Resorts.


– Miniony rok był dla nas bardzo ekscytujący. Podobnie zapowiada się 2017, ponieważ obserwujemy jeszcze większy wzrost potencjału. Czekamy na pojawienie się hoteli Best Western w nowym miejscach na świecie jeszcze w tym roku, a także na rozwój kilku z naszych młodszych marek, coraz bardziej zaznaczając naszą globalną obecność – dodała Yoder.


Z siedmioma osobnymi markami, Best Western zapewnia inwestorom skrojone na miarę ich potrzeb opcje oraz jeszcze więcej elastyczności. Obecnie plany inwestycyjne Best Western obejmują:

  • 224 obiekty w Ameryce Północnej,
  • 109 obiektów w Europie,
  • 49 obiektów w Azji,
  • 33 obiekty w Oceanii,
  • 20 obiektów w Ameryce Południowej,
  • 15 obiektów w Afryce,
  • 13 obiektów na Bliskim Wschodzie.

Aktualne plany inwestycyjne ujawnione zostały w ślad za pełnym sukcesów rokiem 2016 - sieć świętowała 70 lat istnienia biznesu i osiągnęła kolejne kamienie milowe. W ostatnich miesiącach 2016 roku Best Western ogłosiła także debiut SureStay Hotel Group℠, która powstała z myślą o zapewnieniu hotelarzom - niejednokrotnie doświadczającym jednostronnych kontraktów, które nie przynoszą im korzyści – kolejnej opcji rozwoju. Rewolucyjna franczyza typu „white label” oparta jest o struktury Best Western i oferuje proste przejście do jednej z trzech marek SureStaySM – SureStay, SureStay PlusSM oraz SureStay Signature CollectionSM.


– Koncepcja spotkała się z zainteresowaniem już na wczesnym etapie. 30 hoteli SureStay zostało już zaakceptowane, a spodziewamy się 100 kolejnych otwarć do końca 2017 roku – powiedział Ron Pohl, Senior Vice President i COO w Best Western Hotels & Resorts.


W ubiegłym roku Best Western otworzyła niemal 100 hoteli w Ameryce Północnej oraz 102 obiekty na całym świecie. Portfolio firmy obejmuje dziś ponad 4 200 miejsca w 100 państwach. W Polsce Best Western proponuje gościom 26 hoteli w rożnych miastach i regionach kraju – w tym nowo otwarty Best Western Plus Hotel Podklasztorze.


Źródło: Best Western

30.03.2017


Tagi: hotele


WROCŁAWSKIE PARKI BIZNESU

foto

Z przyjemnością informujemy, że nasz najemca, firma Talex S.A. oraz zarządzający...

NIERUCHOMOŚCI - FIRMA DORADCZA

giełda

Cushman & Wakefield (NYSE: CWK) jest wiodącą na świecie firmą doradczą świadczącą usługi na rynku nieruchomości...

PLATFORMA ZAKUPOWA - ZOBACZ I SKORZYSTAJ!

giełda

Łączymy sprzedających i kupujących na wspólnej...

WROCŁAWSKIE CENTRUM LOGISTYCZNE

Wrocławskie Centrum Logistyczne oferuje do wynajęcia powierzchnie magazynowe...


KINNARPS - MEBLE

giełda

Miejsca pracy zmieniają się dynamicznie. Postawy i wartości młodszych pokoleń zmieniają...