ReNews.plQBusiness.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Partnerzy Oferta O nas
renews.pl
spotkania biznesowe
 

O NAS

OFERTA

NEWSLETTER

SPOTKANIA

KONTAKT

Partnerzy:
WCL

Osiedle Mieszko na Pradze

wykres


Deweloper Victoria Dom rusza z nową inwestycją na warszawskiej Pradze. Osiedle Mieszko zlokalizowane będzie w centrum Grochowa i dostarczy łącznie 150. Oddanie do użytkowania inwestycji planowane jest na pierwszy kwartał 2019 r.


Osiedle Mieszko to nowa inwestycja deweloperska, z którą startuje Victoria Dom. Zlokalizowane jest w miejscu dawnej fabryki cukierków Mieszko na skrzyżowaniu ulicy Chrzanowskiego i Przeworskiej w centrum Grochowa na warszawskiej Pradze. W inwestycji zaplanowano 150 mieszkań o zróżnicowanych metrażach od 26 m2 do 86 m2. Na stosunkowo małych metrażach mieści się od jednego do pięciu funkcjonalnych i ustawnych pokoi. Wszystkie lokale posiadają przestronny balkon lub ogródek.


Osiedla Mieszko będzie zlokalizowane zaledwie 300 metrów od przystanków komunikacji miejskiej, a w niedalekiej odległości planowane są stacje III odcinka metra: Mińska i Rondo Wiatraczna. W pobliżu znajdują się liczne centra handlowe: Promenada, Szembeka, King Cross, Gocław, oferujące duży wybór sklepów i punktów usługowych, dyskonty Lidl i Biedronka oraz bazarki ze świeżą, ekologiczną żywnością. Inwestycja znajduje się blisko Wojskowego Instytutu Medycznego (Szpital na Szaserów), a w okolicy znajduje się wiele żłobków, przedszkoli i szkół (w tym wyższa – SWPS).


Źródło: Victoria Dom

12.06.2017


Tagi: Osiedle Mieszko, Praga