ReNews.plQBusiness.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Partnerzy Oferta O nas
renews.pl
spotkania biznesowe
 

O NAS

OFERTA

NEWSLETTER

SPOTKANIA

KONTAKT

Partnerzy:
WCL

BBK powiększa powierzchnię najmu w Gdańsku

wykres


W zaledwie dwa miesiące po oddaniu do użytku piąty z magazynów, który powstał w partnerstwie 7R i Hillwood został w stu procentach skomercjalizowany. Jednym z najemców jest firma BBK S.A.


BBK to importer i dystrybutor artykułów do wyposażenia wnętrz, właściciel m.in. takich marek jak Home&You, aTab i Essex. Współpraca między firmami sięga 2010 r. i początków gdańskiego parku. W pierwszym magazynie, który powstał w ramach trójmiejskiej inwestycji 7R, BBK zajmowało około 5 000 mkw. Zaledwie kilka lat później (w 2014 r.) 7R wybudowało dla BBK obiekt typu build to suit (Centrum Logistyczne Gdańsk – Kowale III) o powierzchni ponad 20 000 mkw. Dzięki tej inwestycji firma zwiększyła niemal czterokrotnie zajmowaną powierzchnię. Teraz, po raz kolejny BBK zdecydowało się na powiększenie powierzchni i wynajęło dodatkowo ponad 5 000 mkw. w piątym z magazynów, który powstał w Gdańsku – Kowalach.


- Ze względu na dynamiczny rozwój po raz kolejny zwiększyliśmy powierzchnię wynajmowaną w Gdańsku. Bardzo cenimy sobie długoletnią współpracę z deweloperem. Firma 7R zawsze jest otwarta na nasze potrzeby i wymagania, niezależnie od tego czy chodzi o budowę dedykowanego obiektu czy wynajem dodatkowej powierzchni. Współpraca ze sprawdzonym partnerem jest dla nas bardzo ważna – mówi Jacek Baczewski, wiceprezes zarządu BBK S.A.


Centrum Logistyczne Gdańsk – Kowale V o powierzchni 33 000 mkw. zostało oddane do użytku w połowie kwietnia tego roku. Powstało przy współpracy JV z Hillwood. Wśród jego najemców, poza BBK, są także firmy Auto Partner, BOWI, DTS, Avides i Argo.


Źródło: 7R

14.06.2017


Tagi: Centrum Logistyczne Gdańsk – Kowale, najemca