ReNews.plQBusiness.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Partnerzy Newsletter Reklama O nas
renews.pl
biurowce
 

Murapol wybuduje 106 mieszkań przy ul. Słubickiej we Wrocławiu

wykres


Grupa Murapol zakupiła nieruchomość o powierzchni 0,27 ha zlokalizowaną przy ul. Słubickiej we Wrocławiu za kwotę 4,5 mln zł netto. Na nabytym gruncie Murapol zrealizuje inwestycję, w ramach której w sześciokondygnacyjnym budynku powstanie 106 mieszkań o łącznej powierzchni użytkowej ok. 4,6 tys. mkw. oraz 7 lokali usługowych o powierzchni ok. 300 mkw. Ponadto do dyspozycji mieszkańców postawionych zostanie 90 miejsc postojowych.


Podpisana umowa zakupu działki przy ul. Słubickiej jest związana ze spełnieniem warunków zawieszających wynikających z umowy przedwstępnej z dnia 13 kwietnia 2016 r., w tym m.in. z uzyskaniem decyzji pozwolenia na budowę projektu zgodnego z planami inwestycyjnymi Grupy.


- Projekt Murapol Apartamenty Słubicka jest naszą kolejną inwestycją mieszkaniową realizowaną na wrocławskim rynku mieszkaniowym, która spotkała się z bardzo pozytywnym odbiorem ze strony klientów. Cieszy nas, że zaproponowane układy mieszkań oraz atrakcyjna lokalizacja wpisały się w potrzeby oraz preferencje mieszkaniowe wrocławian, czego wyrazem jest bardzo szybkie skomercjalizowanie inwestycji. Myślę, że wyróżnikiem tego projektu jest także ciekawa elewacja budynku, nawiązująca do zabytkowej architektury kamienic sąsiadujących, przez co doskonale wpisuje się w ład architektoniczno-urbanistyczny osiedla Szczepin. - mówi Michał Sapota Prezes Zarządu Murapol S.A.


Harmonogram projektu zakłada rozpoczęcie prac budowlanych na przełomie drugiego i trzeciego kwartału bieżącego roku, natomiast oddanie lokali do dyspozycji mieszkańców przewidziane jest na koniec 2018 roku. Autorem projektu architektonicznego jest pracownia Murapol Architects Drive Sp. z o.o., należąca do Grupy Abadon Real Estate skupiającej segment wykonawczy holdingu Murapol.


Źródło: Murapol

13.06.2017


Tagi: inwestycja mieszkaniowa, Słubicka, Wrocław


WROCŁAW - BIURA KLASY A NA SPRZEDAŻ

foto

Na sprzedaż nowoczesne biura klasy A w nowopowstającym biurowcu SQ Business...

WROCŁAW - NOWY MAGAZYN I BIURO

foto

Do wynajęcia powierzchnia magazynowa i biurowa w nowo budowanym obiekcie...

PLATFORMA ZAKUPOWA - ZOBACZ I SKORZYSTAJ!

giełda

Łączymy sprzedających i kupujących na wspólnej...

KOWR WE WROCŁAWIU - NOWE OFERTY!

KOWR O/Wrocław prezentuje nieruchomości zabytkowe i grunty inwestycyjne, na które...

WROCŁAWSKIE CENTRUM LOGISTYCZNE

WCL oferuje do wynajęcia obiekt magazynowy o pow. 1650 m2 z 12 bramami...

KINNARPS - MEBLE

foto

Zapraszamy do warszawskiego showroomu Kinnarps w nowej odsłonie. Zaktualizowana...

ZAINTERESOWANY? WEŹ UDZIAŁ!

foto

Interesują Cię transakcje na rynku komercyjnym? Chcesz się dowiedzieć jak tworzone...