ReNews.plQBusiness.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Partnerzy Newsletter Reklama O nas
renews.pl
SPOTKANIA BIZNESOWE
 

Triventi Mountain Residence w Karpaczu

wykres


W stolicy polskich Karkonoszy powstaje Triventi Mountain Residence, nowa inwestycja apartamentowa oferująca łącznie 112 lokali o metrażach od 25 do 55 m². W projekcie łączącym lokalny koloryt z wysmakowaną elegancją, za który odpowiada Pracownia Architektury Dom Jarosław Kłak, znajdzie się kryty basen z częścią SPA, kawiarnia oraz recepcja hotelowa. Budowa podzielona jest na trzy etapy. Pierwsi goście zostaną przyjęci już późnym latem 2018 roku, a oddanie całości do użytku przewidziane jest na czerwiec 2019 r. Za sprzedaż apartamentów odpowiada Sun & Snow.


W Karpaczu przy ulicy Karkonoskiej 13 u podnóży Karkonoszy powstaje kameralny resort Triventi Mountain Residence. W pierwszym etapie inwestycji do użytku gości zostanie oddanych 40 apartamentów o wielkości od 25 do 55 m², w cenie od 6 tys. zł do 9,5 tys. zł netto/m2. Przestronne i komfortowe lokale 1-3 pokojowe, które sprawdzą się podczas całorocznych wyjazdów, przyjmą pierwszych gości już w sierpniu 2018 r.. Łącznie zbudowanych zostanie 112 apartamentów w 3 etapach, z planowanym przekazaniem ostatniego etapu w użytkowanie w czerwcu 2019 r.


Na terenie obiektu przewidziano szereg udogodnień dla gości. Zaplanowano strefę SPA z sauną mokrą, suchą i infrared, jacuzzi oraz basen dla najmłodszych, masaże wodne, restaurację oraz kawiarnię, a także rowerownię. Na zewnątrz znajdzie się plac zabaw dla dzieci. O gości zadba obsługa recepcyjna.


Z myślą o zmotoryzowanych gościach zaplanowano dwukondygnacyjny garaż. Jeden poziom ulokowano w podziemnej hali garażowej, gdzie znajdzie się miejsce dla 56 samochodów, druga kondygnacja obejmuje 50 miejsc parkingowych naziemnych.


Całoroczny obiekt przystosowany jest do pobytów rodzin z dziećmi. Każdy apartament oferuje oddzielną sypialnię, w pełni wyposażoną kuchnię, jadalnię, przestronny salon i łazienkę, a do większości przynależy balkon.


Architektom powierzono pełną dowolność w projektowaniu apartamentowca. Projekt w wykonaniu Pracowni Architektury Dom Jarosław Kłak będzie komponował się z otaczającą przyrodą. Geometryczna elewacja zaprojektowana jest ze szlachetnych materiałów takich jak kamień naturalny oraz szkło. Naturalne elementy wykończenia idealnie wpisują się w lokalny klimat, tworząc harmonijną całość z najbliższym otoczeniem. Umiar w doborze środków estetycznych, duże przeszklenia, które idealnie doświetlają wnętrza oraz ponadczasowość mają być znakiem rozpoznawczym Triventi Mountain Residence. Wykonaniem projektu zajmie się firma Imago Marta Janisz.


Atrakcyjna lokalizacja

5 kondygnacyjny apartamentowiec Triventi Mountain Residence powstaje w doskonałej części Karpacza, w zasięgu masywu Śnieżki i otoczeniu magicznego Parku Narodowego. W bezpośrednim sąsiedztwie inwestycji znajduje się kompleks Aquapark & SPA Gołębiewski, a dojście do Parku Wodnego Tropikana to niecałe 4 minuty. Niedaleko obiektu Triventi znajduje się najnowocześniejszy w Karkonoszach podgrzewany wyciąg kanapowy Biały Jar.


W kompleksie narciarskim Śnieżka znajduje się sześć nartostrad o rożnym stopniu trudności. Dogodne położenie Karpacza sprawia, że pokrywa śnieżna na stokach utrzymuje się tutaj do 100 dni w ciągu roku.


Niedaleko inwestycji mieści się wodospad, a od średniowiecznej drewnianej Świątyni Wang położonej na wysokości 885 m n.p.m gości obiektu dzieli niecały kilometr.


Źródło: Sun & Snow

20.06.2017


Tagi: apartamenty, Triventi Mountain Residence, Karpacz


WROCŁAWSKIE PARKI BIZNESU

foto

W naszym kraju zdecydowanie dominują mikrofirmy. Ich udział w strukturze wszystkich przedsiębiorstw wynosi aż 96%...

NIERUCHOMOŚCI - FIRMA DORADCZA

giełda

Na stronie Industrial.pl ­udostępniono pierwszy w Polsce Kalkulator Specjalnych Stref...


giełda

Cushman & Wakefield (NYSE: CWK) jest wiodącą na świecie firmą doradczą świadczącą usługi na rynku nieruchomości...

PLATFORMA ZAKUPOWA - ZOBACZ I SKORZYSTAJ!

giełda

Komfort rodziców, zadowolenie maluchów, a przede wszystkim kształtowanie kultury spożywania rodzinnych...

WROCŁAWSKIE CENTRUM LOGISTYCZNE

Wrocławskie Centrum Logistyczne oferuje do wynajęcia powierzchnie magazynowe...


KINNARPS - MEBLE

giełda

Firma Apsys postanowiła przenieść swoją warszawską siedzibę do jednego z najbardziej prestiżowych budynków...

SPOTKANIA BIZNESOWE