ReNews.plQBusiness.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Partnerzy Newsletter Reklama O nas
renews.pl
koktajl
 

Scott Dwyer

foto

Atrium European Real Estate Limited (giełdowa nazwa spółki VSE/ Euronext: ATRS) („Atrium” lub „Spółka”, a wraz z podmiotami zależnymi „Grupa”), będąca wiodącym właścicielem, zarządcą i inwestorem na rynku centrów handlowych i innych obiektów usługowo-handlowych w Europie Środkowo-Wschodniej, z przyjemnością podaje do wiadomości, że Pan Scott Dwyer został mianowany dyrektorem operacyjnym Grupy (Group COO), ze skutkiem od dnia 1 października 2017 roku.


Pochodzący z Australii Scott Dwyer pełni funkcję prezesa (CEO) Atrium w Polsce od października 2014 roku, tj. od chwili dołączenia do Grupy. Zakres jego odpowiedzialności obejmuje nadzorowanie wszelkich aspektów działalności Grupy w Polsce oraz skuteczne tworzenie pozycji Grupy w Polsce jako wiodącego właściciela i operatora centrów handlowych o dominującej pozycji w swoich regionach. W tej roli doprowadził do zainicjowania i dalszej realizacji programu przebudowy i rewitalizacji trzech flagowych obiektów w Warszawie, a poprzez te inwestycje – do dalszej poprawy jakości polskiego portfela o wartości 1,5 mld euro.


Scott Dwyer posiada ponad 20-letnie doświadczenie w sektorze nieruchomości w Europie Środkowo-Wschodniej, gdzie piastował pozycje na najwyższych szczeblach kierowniczych i zarządczych. Przed przejściem do Atrium pracował jako Dyrektor ds. Zarządzania Portfelem Aktywów Heitman International, będąc odpowiedzialnym za nadzorowanie działalności europejskich nieruchomości firmy. W latach 2009-2012 był dyrektorem generalnym w ING Real Estate Development, sprawując pieczę nad rynkami w Europie Środkowo-Wschodniej, w Niemczech, Szwajcarii i Włoszech, w tym kierując działalnością nieruchomości handlowych. Od 2002 roku Scott Dwyer pracował przez kilka lat na stanowisku dyrektora generalnego na Europę Centralną w Rodamco Europe/Unibail-Rodamco, gdzie odpowiadał za zarządzanie portfelem firmy w podlegającym mu regionie.


Scott Dwyer ukończył politechnikę w Sydney UTS (University of Technology Sydney) oraz posiada uprawnienia biegłego rewidenta.


Źródło: Atrium Poland

16.08.2017


Tagi: Scott Dwyer, dyrektor operacyjny


SPOTKANIA BIZNESOWE

PLATFORMA ZAKUPOWA - ZOBACZ I SKORZYSTAJ!

giełda

Łączymy sprzedających i kupujących na wspólnej platformie elektronicznej...

DO WYNAJĘCIA W ŚRÓDMIEŚCIU WROCŁAWIA

giełda

Do wynajęcia hala z przeznaczeniem na cele produkcyjno-magazynowe przy ul. Góralskiej we Wrocławiu...

KOWR WE WROCŁAWIU - NOWE OFERTY!

KOWR O/Wrocław prezentuje nieruchomości zabytkowe i grunty inwestycyjne, na które...

WROCŁAWSKIE CENTRUM LOGISTYCZNE

WCL oferuje do wynajęcia obiekt magazynowy o pow. 1650 m2 z 12 bramami...

KINNARPS - MEBLE

foto

Procesy zrównoważone to nagląca kwestia dotycząca przyszłości firm projektujących...

Forum Asset