ReNews.plQBusiness.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Partnerzy Newsletter Reklama O nas
renews.pl
koktajl
 

Dołącz do Społeczności Zakupowej HORECA GGZ

wykres


HORECABUY.PL - PLATFORMA ZAKUPOWA HORECA GGZ

Łączymy sprzedających i kupujących na wspólnej platformie elektronicznej. Usprawniamy i ułatwiamy współpracę poprzez skrócenie czasu niezbędnego na złożenie i realizację zamówienia.


ZAMAWIAJĄCY

Dbaj o najwyższą jakość produktów już od momentu ich zakupu. Razem z kluczowymi dostawcami zaplanuj swoje zamówienia. Zbuduj zaplecze wychodzące naprzeciw potrzebom każdego klienta.


DOSTAWCO

Zarządzaj katalogami i cennikiem, odbieraj i potwierdzaj realizację zamówień, bądź na bieżąco z potrzebami zakupowymi twoich klientów.


USPRAWNIAMY PROCES SKŁADANIA ZAMÓWIEŃ ORAZ UDOSTĘPNIENIA KATALOGÓW PRODUKTÓW!wykres


Gastronomiczna Grupa Zakupowa Horeca GGZ

Dla Gastronomicznej Grupy Zakupowej Horeca GGZ rok 2016 był rokiem dynamicznego rozwoju, który zaowocował wzrostem liczby uczestników sieci do 3500 restauracji vs 1450 restauracji w 2015 r. oraz poszerzenia oferty dystrybutorów i producentów. Od początku istnienia strategicznymi partnerami Grupy Horeca GGZ są GK Iglotex, Coca Cola, Kompania Piwowarska, Zielona Budka. W 2016 Grupa Zakupowa wzbogaciła się o nowych partnerów handlowych min. Bonduelle, Zeelandia, Hrebapol Lublin SA; Willa Win; Mane Trading Union. Na dzień dzisiejszy Horeca GGZ mam podpisane umowy partnerskie z ponad 40 firmami z branży.


Jako największa grupa zakupowa z branży HoReCa zajmujemy się negocjowaniem warunków handlowych, promocją oraz organizacją pokazów kulinarnych i targów promujących nowości na rynku gastronomicznym z przeznaczeniem dla dedykowanych klientów.


W Roku 2016 kontynuowaliśmy rozwój programu premiowego „Retro+”. Jest to program skierowany do przedsiębiorców branży HoReCa, który w dodatkowo gratyfikuje ich w zamian za zakupy produktów producenta.


Dynamika z jaką rozwija się Grupa GGZ pozwoliła na uruchomienie platformy zakupowej dedykowanej do naszych członków - Horecabuy.pl. Platforma ma polepszyć komunikację pomiędzy uczestnikiem grupy a producentem/dystrybutorem, dać możliwość restauratorom możliwość łatwego i sprawnego zamawiania produktów.


Źródło: Gastronomiczna Grupa Zakupowa Horeca GGZ

09.08.2017


Tagi: platforma zakupowa, Horecabuy.pl


SPOTKANIA BIZNESOWE

PLATFORMA ZAKUPOWA - ZOBACZ I SKORZYSTAJ!

giełda

Łączymy sprzedających i kupujących na wspólnej platformie elektronicznej...

DO WYNAJĘCIA W ŚRÓDMIEŚCIU WROCŁAWIA

giełda

Do wynajęcia hala z przeznaczeniem na cele produkcyjno-magazynowe przy ul. Góralskiej we Wrocławiu...

KOWR WE WROCŁAWIU - NOWE OFERTY!

KOWR O/Wrocław prezentuje nieruchomości zabytkowe i grunty inwestycyjne, na które...

WROCŁAWSKIE CENTRUM LOGISTYCZNE

WCL oferuje do wynajęcia obiekt magazynowy o pow. 1650 m2 z 12 bramami...

KINNARPS - MEBLE

foto

Procesy zrównoważone to nagląca kwestia dotycząca przyszłości firm projektujących...

Forum Asset