ReNews.plQBusiness.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Partnerzy Newsletter Reklama O nas
renews.pl
SPOTKANIA BIZNESOWE
 

Knight Frank agentem wyłącznym Galerii Ostrowiec

wykres


Firma doradcza Knight Frank została wybrana na agenta wyłącznego Galerii Ostrowiec. Eksperci z Działu Wynajmu Powierzchni Handlowych Knight Frank wzbogacą ofertę tego obiektu handlowego, należącego do First Property Group.


Galeria Ostrowiec to jedyne centrum handlowe w Ostrowcu Świętokrzyskim. Jego łączna powierzchnia najmu wynosi 15 000 m kw. W swojej ofercie posiada sklepy znanych i popularnych marek, a także lokale gastronomiczne oraz stoiska usługowe. Już wkrótce Galeria Ostrowiec zakończy proces rozbudowy i zwiększy swoją powierzchnię do blisko 27 000 m2. W budowanej części centrum handlowego przewidziano miejsce głównie na marki modowe oraz z segmentu sport i obuwie. Lokale w nowej odsłonie otworzy m.in. Reserved, CCC, a nowym najemcą zostanie Martes Sport.


- Galeria Ostrowiec to centrum handlowe o dużym znaczeniu. Jest jedynym tego rodzaju tak dużym obiektem w regionie. Rola, którą odgrywa w mieście jest tym większa, że poza zakupami oferuje wiele ciekawych sposobów na spędzenie wolnego czasu. Dostrzegamy potencjał Galerii Ostrowiec i chcemy go jeszcze bardziej rozwinąć. To znakomity moment, gdyż wkrótce otworzy rozbudowaną część. Nasza strategia zakłada wzmocnienie oferty centrum i podkreślenie jego roli w regionie – komentuje Paweł Materny, Dyrektor Działu Wynajmu Powierzchni Handlowych Knight Frank.


Galeria Ostrowiec położona jest w samym sercu miasta, między dwiema głównymi ulicami - Mickiewicza i Żeromskiego. To znakomite miejsce rodzinnych zakupów oraz spotkań. W Galerii Ostrowiec odbywają się liczne wydarzenia tematyczne (jak imprezy z okazji Mikołajek czy Walentynek), pokazy mody, pokazy kulinarne czy koncerty. W bezpośrednim sąsiedztwie tego obiektu znajduje się market budowlany Castorama oraz pływalnia Rawszczyzna.


Źródło: Knight Frank

06.09.2017


Tagi: Galeria Ostrowiec, agent


SPOTKANIA BIZNESOWE

ZAINWESTUJ W KATOWICACH!

foto

GK Mostostal Zabrze oferuje nieruchomość w Katowicach przy ul. Lwowskiej 38...

WROCŁAW - BIURA KLASY A NA SPRZEDAŻ

foto

Na sprzedaż nowoczesne biura klasy A w nowopowstającym biurowcu SQ Business...

PLATFORMA ZAKUPOWA - ZOBACZ I SKORZYSTAJ!

giełda

Łączymy sprzedających i kupujących na wspólnej...

KOWR WE WROCŁAWIU - NOWE OFERTY!

KOWR O/Wrocław prezentuje nieruchomości zabytkowe i grunty inwestycyjne, na które...

WROCŁAWSKIE CENTRUM LOGISTYCZNE

WCL oferuje do wynajęcia obiekt magazynowy o pow. 1650 m2 z 12 bramami...

KINNARPS - MEBLE

foto

Zapraszamy do warszawskiego showroomu Kinnarps w nowej odsłonie. Zaktualizowana...

ZAINTERESOWANY? WEŹ UDZIAŁ!

foto

Jeszcze tylko przez 10 dni można zgłosić swoje biuro do OFFICE SUPERSTAR 2018, konkursu...