ReNews.plQBusiness.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Partnerzy Newsletter Reklama O nas
renews.pl
SPOTKANIA BIZNESOWE
 

Austriacki inwestor 6B47 buduje apartamentowiec we Wrocławiu

wykres


Obecna na rynku europejskim od 2009 roku austriacka spółka deweloperska 6B47 Real Estate Investors AG rozpoczyna swoją pierwszą inwestycję we Wrocławiu. Będzie to zlokalizowany na Kępie Mieszczańskiej apartamentowiec Zyndrama.


6B47 to działająca od 2009 roku na terenie Austrii, Niemiec i Polski spółka specjalizująca się w szeroko pojętej działalności deweloperskiej. Firma w zintegrowany sposób zajmuje się obszarami finansowania i realizacji projektów inwestycyjnych. Partnerzy 6B47 działają w ramach Real Estate Club. 6B47 angażuje inwestorów na każdym etapie tworzenia inwestycji – od wstępnych koncepcji aż do zakończenia przedsięwzięcia. Spółka może pochwalić się portfelem inwestycyjnym, który w 2015 roku przekroczył 1 mld Euro. Peter Ulm, Prezes 6B47 Real Estate Investors otrzymał w ubiegłym roku nagrodę Cezara w kategorii Menadżera Roku austriackiej branży deweloperskiej.


- Nazwa firmy odzwierciedla wyznawane przez nią zasady. 6B47 czytamy jako „six before seven”, co ściśle wiąże się z symboliką cyfr – 6 symbolizuje decyzję, a 7 działanie. «Decyzja poprzedza działanie» – mówi Mirosław Januszko, Dyrektor Zarządzający 6B47 Poland.


Każdą inwestycję firma poprzedza dokładną analizą zmian demograficznych, trendów społecznych, wymagań eksploatacyjnych i potencjału ewentualnych nieruchomości. Badania te dają pewność, że realizowane inwestycje będą odpowiadały na dynamicznie zmieniające się wymagania rynkowe.


- Wciąż rozrastające się miasta stanowią naturalny grunt dla nowych inwestycji, takich jak powierzchnie mieszkalne, biurowe oraz budynki użyteczności publicznej. Spółka 6B47 stawia na znane sobie lokalizacje, których potrzeby i oczekiwania są jej bliskie. Dzięki temu ich przedsięwzięcia podparte są praktyczną wiedzą o oczekiwaniach i potrzebach miasta oraz jego mieszkańców – twierdzi Krzysztof Jabłoński, Prezes firmy Iglica Nieruchomości, prowadzącej biuro sprzedaży Zyndrama.


Poza wrocławskim apartamentowcem Zyndrama, 6B47 zaangażowało się również w budowę Silesia Outlet w Gliwicach.


Źródło: 6B47 Real Estate Investors AG

13.09.2017


Tagi: apartamentowiec Zyndrama, Kępa Mieszczańska


SPOTKANIA BIZNESOWE

ZAINWESTUJ W KATOWICACH!

foto

GK Mostostal Zabrze oferuje nieruchomość w Katowicach przy ul. Lwowskiej 38...

WROCŁAW - BIURA KLASY A NA SPRZEDAŻ

foto

Na sprzedaż nowoczesne biura klasy A w nowopowstającym biurowcu SQ Business...

PLATFORMA ZAKUPOWA - ZOBACZ I SKORZYSTAJ!

giełda

Łączymy sprzedających i kupujących na wspólnej...

KOWR WE WROCŁAWIU - NOWE OFERTY!

KOWR O/Wrocław prezentuje nieruchomości zabytkowe i grunty inwestycyjne, na które...

WROCŁAWSKIE CENTRUM LOGISTYCZNE

WCL oferuje do wynajęcia obiekt magazynowy o pow. 1650 m2 z 12 bramami...

KINNARPS - MEBLE

foto

Zapraszamy do warszawskiego showroomu Kinnarps w nowej odsłonie. Zaktualizowana...

ZAINTERESOWANY? WEŹ UDZIAŁ!

foto

Jeszcze tylko przez 10 dni można zgłosić swoje biuro do OFFICE SUPERSTAR 2018, konkursu...