ReNews.plQBusiness.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Partnerzy Newsletter Reklama O nas
renews.pl
koktajl
 

Park Biznesowy CTP w Opolu

wykres


CTPark Opole oferuje dla inwestorów nowoczesne powierzchnie przemysłowe i biznesowe. Obecnie budowany park o powierzchni około 73,000 m2 zlokalizowany jest w centrum Specjalnej Strefy Ekonomicznej w Opolu, co daje możliwości ulg podatkowych dla firm zainteresowanych inwestowaniem w Polsce. Pierwszy etap inwestycji jest realizowany dla fabryki International Automotive Components, produkującej części dla Volvo. Kolejną powierzchnię parku zajmie operator Raben Logistics (II etap).
CTPark Opole jest usytuowany na 14 ha terenu w północno-zachodniej części miasta z bezpośrednim dostępem do północnej obwodnicy łączącej Opole z autostradą A4 łączącą ją z Polską Centralną. CTPark Opole położony jest w centrum Specjalnej Strefy Ekonomicznej w Opolu. Ponadto, region opolski jest bogaty w zasoby ludzkie, dzięki czemu jest to atrakcyjny rynek pracy dla firm chcących zatrudnić wykwalifikowaną kadrę pracowniczą. To pierwsza inwestycja firmy CTP w Polsce.


wykresAtuty parku biznesowego w Opolu:

  • Strategicznie zlokalizowany pomiędzy dwoma silnymi aglomeracjami: Katowice i Wrocław, 56 km do granicy z Czechami, 250 km do granicy z Niemcami,

  • Zasób ludności: 130 000 (Opole), 340 000 (aglomeracja), 1 000 000 (region), 9 000 000 (150 km),

  • Dobry rynek pracy - 10% bezrobocia w regionie,

  • 6 wyższych uczelni w Opolu kształci specjalistów i menedżerów,

  • Dla inwestorów możliwość otrzymania znaczących ulg podatkowych: zwolnienie z podatku dochodowego oraz 10-letnie zwolnienie od podatku od nieruchomości.


KONTAKT W POLSCE:

Piotr Klank MRICS, Regional Director, CTP Poland

Mobile: +48 538 106 787 | email. piotr.klank@ctp.eu

CTP Invest Poland Sp. z o. o ,

Ul. Konduktorska 33, 40-155, Katowice


Więcej informacji na stronach www.ctp.eu i www.ctpark.euCTP jest świadczącą kompleksowe usługi międzynarodową firmą deweloperską specjalizującą się w wykonywaniu zaawansowanych technicznie, spersonalizowanych parków biznesowych i ich zarządzaniu. Klientami CTP są lokalne i globalne firmy rozpoczynające nowe lub modernizujące istniejące strategiczne obiekty inwestycyjne w Europie Środkowej.


wykres


CTP jest właścicielem CTPark Network, największego zintegrowanego systemu parków biznesowych klasy premium w Europie Środkowej o powierzchni klasy A ok. 4 miliona metrów kwadratowych w 60 różnych lokalizacjach. CTP zatrudnia ponad 260 profesjonalistów, w tym inżynierów i kierowników projektu. CTP posiada także szereg biur autonomicznyc między innymi w Spielberk Office Centre w Brnie, oraz IQ Ostrava.ZAINTERESOWANYCH ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY W POLSCE!


SPOTKANIA BIZNESOWE

PLATFORMA ZAKUPOWA - ZOBACZ I SKORZYSTAJ!

giełda

Łączymy sprzedających i kupujących na wspólnej platformie elektronicznej...

DO WYNAJĘCIA W ŚRÓDMIEŚCIU WROCŁAWIA

giełda

Do wynajęcia hala z przeznaczeniem na cele produkcyjno-magazynowe przy ul. Góralskiej we Wrocławiu...

KOWR WE WROCŁAWIU - NOWE OFERTY!

KOWR O/Wrocław prezentuje nieruchomości zabytkowe i grunty inwestycyjne, na które...

WROCŁAWSKIE CENTRUM LOGISTYCZNE

WCL oferuje do wynajęcia obiekt magazynowy o pow. 1650 m2 z 12 bramami...

KINNARPS - MEBLE

foto

Właśnie mija rok od otwarcia nowego showroomu Kinnarps w Centrum Kongresowym ICE...

Forum Asset