ReNews.plQBusiness.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Partnerzy Newsletter Reklama O nas
renews.pl
SPOTKANIA BIZNESOWE
 

Nadolnik Compact Apartments w Poznaniu

wykres


W Poznaniu przy ulicy Nadolnik powstanie kompleks kilku budynków, w których znajdą się smart apartamenty wraz z pełnym zapleczem. Ponadto inwestor, Grupa Partner, buduje również w trzech innych lokalizacjach w stolicy Wielkopolski.


Na początku października rozpoczęła się budowa pierwszego budynku Nadolnik Compact Apartments, stanowiącego I etap całego kompleksu. W pierwszym budynku znajdzie się 213 smart apartamentów o metrażu 19 – 51 m kw. Ta część przedsięwzięcia ma być gotowa według planów we wrześniu 2018. Przedsięwzięcie w pełni wpisuje się w trend na rynku nieruchomości – tzw. smart apartamenty zyskują na popularności. To niewielkie lokale, w których znajdują się: aneks kuchenny, toaleta i miejsce do pracy oraz wypoczynku. Każdy z nich jest więc osobną, samodzielną przestrzenią.


Niedaleko Nadolnik Compact Apartments, przy ulicy Bernata na Śródce, powstaje Śródka OdNowa, czyli trzykondygnacyjny budynek wielorodzinny z 29 mieszkaniami o powierzchni 34 – 71 m kw. Aktualnie trwają prace ziemne. Inwestycja jest zlokalizowana w bezpośrednim sąsiedztwie rzeki Warta. Pierwsi mieszkańcy wprowadzą się na osiedle u progu 2019 roku. Również niedaleko rzeki, przy ulicy Starołęckiej, w ostatnim kwartale 2018 będzie gotowy kameralny budynek z ośmioma mieszkaniami i apartamentami, Przystań Warta. Przyszli mieszkańcy mają do wyboru lokale o metrażu 56 – 195 m kw. Natomiast po przeciwległej stronie miasta, na poznańskim Zielińcu trwa inwestycja Młyn nad Cybiną. Dawny, XIX-wieczny młyn jest przekształcany na budynek mieszkalny. Zaprojektowano w nim 131 lokali o zróżnicowanej powierzchni. Także na tej budowie postępy są zauważalne. Rozpoczęto już prace związane z konstrukcją dachu I części budynku. Całość, według harmonogramu ma być gotowa w drugiej połowie przyszłego roku.


Źródło: Grupa Partner

24.11.2017


Tagi: smart apartamenty, Poznań, Nadolnik Compact Apartments, Śródka OdNowa, Przystań Warta, Młyn nad Cybiną


WROCŁAWSKIE PARKI BIZNESU

foto

Z przyjemnością informujemy, że nasz najemca, firma Talex S.A. oraz zarządzający...

NIERUCHOMOŚCI - FIRMA DORADCZA

giełda

Cushman & Wakefield (NYSE: CWK) jest wiodącą na świecie firmą doradczą świadczącą usługi na rynku nieruchomości...

PLATFORMA ZAKUPOWA - ZOBACZ I SKORZYSTAJ!

giełda

Łączymy sprzedających i kupujących na wspólnej...

WROCŁAWSKIE CENTRUM LOGISTYCZNE

Wrocławskie Centrum Logistyczne oferuje do wynajęcia powierzchnie magazynowe...


KINNARPS - MEBLE

giełda

Miejsca pracy zmieniają się dynamicznie. Postawy i wartości młodszych pokoleń zmieniają...