ReNews.plQBusiness.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Partnerzy Newsletter Reklama O nas
renews.pl
SPOTKANIA BIZNESOWE
 

IMMOFINANZ wynajmuje ok. 12 tys. m2 w swoich biurowcach

wykres


Austriacki inwestor IMMOFINANZ kontynuuje swój udany rok w sektorze biurowym w Warszawie, podpisując w ostatnich trzech miesiącach umowy na łącznie ok. 12.000 m kw. Ponad połowa tej sumy to nowi najemcy lub efekt ekspansji obecnych. Dotyczy to zarówno budynków pod marką myhive, jak i pozostałej części portfela, w tym EMPARK Mokotów Business Park. Druga część kontraktów to przedłużenia aktualnych najmów. Co więcej, od początku roku IMMOFINANZ skomunikował podpisane umowy w sektorze biurowym na stołecznym rynku na łącznie ok. 40.000 m kw.


EMPARK Mokotów Business Park wzbogacił się o grono nowych najemców. Wśród nich znalazła się m.in. firma reprezentująca sektor FMCG, Concordia Polska Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych, czy BioBazar, który do EMPARK-u przeniósł się z fabryki Norblina.


Ponadto, dla budynku Cybernetyki Office Center pozyskano nowego najemcę, tj. zarejestrowaną w Polsce linię lotniczą Ryanair Sun. Spółka należy do grupy Ryanair Holding plc., największego przewoźnika lotniczego w Europie, operującego flotą ponad 400 samolotów Boeing 737-800, obsługującego ponad 129 mln pasażerów rocznie. Nowy najemca wprowadzi się w połowie grudnia do swojej nowej lokalizacji, na powierzchnię ok. 157 m kw.


Największą prolongacją bieżącego najmu, podpisaną w ostatnim czasie jest ta dotycząca spółki Atradius, tj. wiodącego ubezpieczyciela na rynku ubezpieczeń finansowych i windykacji. Najemca ten przedłużył swój najem na ok. 1.100 m kw. w zlokalizowanym bezpośrednio przy stacji metra Rondo Daszyńskiego, myhive Crown Point.


W gronie klientów IMMOFINANZ, którzy najdynamiczniej rozwijają się w ostatnim czasie jest najemca myhive IO-1, firma 7N Sp. z o.o. – dostawca usług IT. W październiku br. firma ta wynajęła dodatkowe 900 m kw. i aktualnie jej łączna powierzchnia w myhive IO-1 to już ponad 3.000 m kw.


Źródło: IMMOFINANZ

05.11.2017


Tagi: biurowce, najemcy


SPOTKANIA BIZNESOWE

WROCŁAWSKIE PARKI BIZNESU

foto

Znamy już najpiękniejsze obiekty architektoniczne Wrocławia oddane do użytku w 2017 roku...

WROCŁAW - BIURA KLASY A NA SPRZEDAŻ

foto

Na sprzedaż nowoczesne biura klasy A w nowopowstającym biurowcu SQ Business...

PLATFORMA ZAKUPOWA - ZOBACZ I SKORZYSTAJ!

giełda

Łączymy sprzedających i kupujących na wspólnej...

WROCŁAWSKIE CENTRUM LOGISTYCZNE

WCL oferuje do wynajęcia obiekt magazynowy o pow. 1650 m2 z 12 bramami...

KINNARPS - MEBLE

foto

Kinnarps Polska uruchamia wyprzedaż mebli biurowych poprzez sklep internetowy...

ZAINTERESOWANY? WEŹ UDZIAŁ!