ReNews.plQBusiness.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Partnerzy Newsletter Reklama O nas
renews.pl
spotkania biznesowe
 

O NAS

OFERTA

NEWSLETTER

SPOTKANIA

KONTAKT


Partnerzy:
WCL

Nowy koncept EMPiK-u Mole Mole otwarty w Magnolia Park

wykres


Duży wybór literatury ze wszystkich gatunków, przyjazne wnętrze, profesjonalne porady miłośników literatury. Na wrocławskiej mapie księgarń pojawiło się nowe miejsce – Mole Mole w Magnolia Park. Na dobry początek klienci mogą liczyć na 50-procentowy rabat na drugą książkę.


Mole Mole w Magnolia Park to nowoczesna i jednocześnie kameralna księgarnia we Wrocławiu. Mole książkowe, do których nawiązuje nazwa sklepu, znajdą tutaj ciekawą selekcję tytułów. Księgarnia zatrudnia miłośników książek – osoby, które udzielą porady, polecają ciekawe tytuły lub po prostu chętnie porozmawiają o literaturze. Lokal znajduje się na parterze Magnolia Park, pomiędzy Mohito i Millennium Bank.


Nowy sklep to jedna z wielu nowości w największej galerii handlowej na Dolnym Śląsku. W ostatnim czasie pojawił się tutaj największy na Dolnym Śląsku salon CCC, pierwszy w Polsce punkt stacjonarny marki Freddy, debiutujące na Dolnym Śląsku sklepy Tezenis i Tea&Tea, a także lokal fryzjerski Jean Louis David i dwa salony optyczne - Trendy Opticians i Design Optyk.


Źródło: Multi Corporation

19.01.2018


Tagi: Magnolia Park, najemca