ReNews.plQBusiness.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Partnerzy Newsletter Reklama O nas
renews.pl
SPOTKANIA BIZNESOWE
 

Nordic Development z pozwoleniem na budowę dwóch nowych inwestycji

Firma deweloperska Nordic Development działająca na ogólnopolskim rynku budowlano-mieszkaniowym poinformowała o uzyskaniu pozwoleń na budowę dwóch nowych inwestycji.


wykres


Pierwszą z nowych inwestycji dewelopera jest Leśne Zacisze, przy ulicy Zaświat w Bydgoszczy. Spółka odebrała prawomocne pozwolenie na budowę I etapu inwestycji. Przewiduje on wybudowanie nowoczesnego budynku mieszkalnego o powierzchni użytkowej 7000 m2 PUM. Projekt prowadzony będzie na doskonale zlokalizowanej, kameralnej działce, o powierzchni 1.8 ha. Prace budowlane ruszą się na wiosnę tego roku, zakończenie I etapu planowane jest w Q3 2019 roku. Docelowo inwestycja Leśne Zacisze ma mieć 420 mieszkań o łącznej powierzchni 22000 m2 PUM i składać się z 5 budynków.


wykres


Kolejną inwestycją, na którą Nordic Development uzyskał prawomocne pozwolenie jest projekt Żeglarska. Będzie to pierwsza tak nowoczesna inwestycja w dzielnicy miasta Bydgoszcz- Jachcice. Projekt przewiduje ok 300 mieszkań o łącznej powierzchni 11 200 m2 PUM z 16 500 docelowo. Rozpoczęcie prac budowlanych przewidziane jest na Q2 tego roku i potrwają 15 miesięcy. Planowane ukończenie inwestycji przewidziane jest w Q3 2019 roku.


Obie inwestycje są mocną odpowiedzią na problem deficytu mieszkaniowego w regionie Bydgoszczy, jednocześnie ugruntowują silną pozycję firmy Nordic Development jako gracza ogólnopolskiego działającego prężnie w miastach do 500 tyś mieszkańców.


Źródło: Nordic Development

02.02.2018


Tagi: Żeglarska, Leśne Zacisze, Bydgoszcz


WROCŁAWSKIE PARKI BIZNESU

foto

Z przyjemnością informujemy, że nasz najemca, firma Talex S.A. oraz zarządzający...

NIERUCHOMOŚCI - FIRMA DORADCZA

giełda

Cushman & Wakefield (NYSE: CWK) jest wiodącą na świecie firmą doradczą świadczącą usługi na rynku nieruchomości...

PLATFORMA ZAKUPOWA - ZOBACZ I SKORZYSTAJ!

giełda

Łączymy sprzedających i kupujących na wspólnej...

WROCŁAWSKIE CENTRUM LOGISTYCZNE

Wrocławskie Centrum Logistyczne oferuje do wynajęcia powierzchnie magazynowe...


KINNARPS - MEBLE

giełda

Miejsca pracy zmieniają się dynamicznie. Postawy i wartości młodszych pokoleń zmieniają...