ReNews.plQBusiness.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Partnerzy Newsletter Reklama O nas
renews.pl
spotkania biznesowe
 

O NAS

OFERTA

NEWSLETTER

SPOTKANIA

KONTAKT


Partnerzy:
WCL

Nowe krakowskie marki w Galerii Bronowice

Z początkiem roku 2018 w Galerii Bronowice w Krakowie otwarte zostały dwa nowe salony krakowskich marek. Kategorię usług wzmocnił Mozart Optyk z gabinetem optometrycznym, natomiast kategorię mody męskiej uzupełniła marka NEW MEN Style. Pojawiło się również dodatkowe udogodnienie dla klientów: jest nim kolejna linia komunikacji miejskiej, mająca przystanek nieopodal centrum handlowego.


Mozart Optyk to krakowska firma istniejąca na rynku od ponad 15 lat, znana z traktowania okularów jako produktu na pograniczu mody i technologii. W swojej szerokiej ofercie posiada soczewki okularowe wielu marek, natomiast specjalizuje się w soczewkach firmy ZEISS.


Kolejną nowością w ofercie Galerii Bronowice jest salon mody męskiej NEW MEN Style. Prawie 245-metrowy salon nowego najemcy, od 25 lat zajmującego się produkcją i dystrybucją wysokogatunkowych kurtek, garniturów, koszul i krawatów, znajduje się na 1 piętrze.


Oprócz poszerzania oferty zakupowej Galeria Bronowice może pochwalić się również dodatkowym połączeniem komunikacji miejskiej. Do linii miejskich, które dotychczas zatrzymywały się na przystanku nieopodal centrum handlowego, dołączyła teraz kolejna (114), łącząca obiekt z południowo-wschodnią częścią Krakowa.


Źródło: Immochan

06.02.2018


Tagi: Galeria Bronowice, najemca