ReNews.plQBusiness.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Partnerzy Newsletter Reklama O nas
renews.pl
SPOTKANIA BIZNESOWE
 

Główny Biurowiec w Logistic&Business Park w Bydgoszczy w pełni skomercjalizowany

wykres


Nowi najemcy, modernizacja i remodeling dotychczasowych powierzchni biurowych w Logistic&Business Park w Bydgoszczy przy ul. Toruńskiej 151.


W grudniu 2017 roku, do grona najemców Logistic&Business Park w Bydgoszczy przy ul. Toruńskiej 151 dołączył najemca CS Group Polska S.A. który zdecydował się wynająć prawie 1.200 m2 powierzchni biurowej, stając się jednocześnie największym Najemcą biurowym kompleksu. Całkowita modernizacja instalacji i przygotowanie nowoczesnej powierzchni pozwoliło na elastyczny układ biur i ich efektywną aranżację w układzie typu open-space, jak również w podziale gabinetowym. Właścicielem całości kompleksu jest grupa London Cambridge Properties.


- Współpraca z profesjonalnym zespołem CS Group Polska S.A. a także z Kancelarią Brochocki Nieruchomości reprezentującego Najemcę, była dla nas prawdziwą przyjemnością i pozwoliła na przygotowanie funkcjonalnej i elastycznej aranżacji biura dostosowanej do zróżnicowanych potrzeb pracowników – powiedział Krystian Modrzejewski Country Manager LCP Properties Sp. z o.o.


Kolejną zmianą w Logistic&Business Park w Bydgoszczy jest powiększenie powierzchni biurowej przez Business Consulting Center Sp. z o.o. Z początkiem 2018 roku, przekazana zostanie powierzchnia 200 m2 firmie BCC, która jest jednym z liderów branży outsourcingu IT dla biznesu, oraz liderem na rynku SAP. Współpraca z zespołem w pozwoliła na wypracowanie nowoczesnej aranżacji dla pracowników.


Logistic&Business Park w Bydgoszczy oferuje łącznie 5,800 m2 powierzchni biurowej. Dla Najemców dostępne jest jeszcze 1,900 m2 powierzchni do wynajęcia w różnorodnych konfiguracjach. Zarządca obiektu LCP Properties gwarantuje sprawną modernizację i nowoczesną aranżację powierzchni biurowych, a także indywidualne podejście do każdego Najemcy.


Oprócz części biurowej, w kompleksie znajduje się ponad 26.000 m2 powierzchni magazynowej, która jest w pełni wynajęta.


Źródło: LCP Properties

07.02.2018


Tagi: Logistic&Business Park, biurowiec, najemca


WROCŁAWSKIE PARKI BIZNESU

foto

Z przyjemnością informujemy, że nasz najemca, firma Talex S.A. oraz zarządzający...

NIERUCHOMOŚCI - FIRMA DORADCZA

giełda

Cushman & Wakefield (NYSE: CWK) jest wiodącą na świecie firmą doradczą świadczącą usługi na rynku nieruchomości...

PLATFORMA ZAKUPOWA - ZOBACZ I SKORZYSTAJ!

giełda

Łączymy sprzedających i kupujących na wspólnej...

WROCŁAWSKIE CENTRUM LOGISTYCZNE

Wrocławskie Centrum Logistyczne oferuje do wynajęcia powierzchnie magazynowe...


KINNARPS - MEBLE

giełda

Miejsca pracy zmieniają się dynamicznie. Postawy i wartości młodszych pokoleń zmieniają...