ReNews.plQBusiness.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Partnerzy Newsletter Reklama O nas
renews.pl
SPOTKANIA BIZNESOWE
 

ROBYG zwiększa bank ziemi w warszawskim Ursusie

wykres


Grupa ROBYG zawarła umowę nabycia czterech spółek posiadających prawa do działek o łącznej powierzchni ponad 6,3 hektara w warszawskiej dzielnicy Ursus. Wartość netto nieruchomości wynosi ponad 82 mln zł. Oznacza to, że ROBYG znacząco rozbudował bank ziemi pod inwestycje w Ursusie i będzie kontynuował proces rewitalizacji tej dzielnicy. Zakupione działki umożliwią wybudowanie około 1800 lokali. Do tej pory w Ursusie Grupa sprzedała łącznie około 600 lokali w ramach inwestycji Stacja Nowy Ursus.


- Zawarta przez Grupę ROBYG umowa to efekt skrupulatnego planowania i aktywnego poszukiwania terenów inwestycyjnych o jak najlepszych parametrach. Spółka dzięki regularnym inwestycjom na terenie Warszawy konsekwentnie powiększa bank ziemi, co gwarantuje płynność prowadzenia działalności deweloperskiej i utrzymanie wysokiego poziomu kontraktacji lokali w kolejnych kwartałach. Warszawski Ursus – gdzie Grupa jest już obecna – to jedna z najszybciej rozwijających się części stolicy. Jest ona idealnym przykładem udanej rewitalizacji fragmentu miasta, łączącej industrialny charakter z nowoczesną dzielnicą przyjazną dla mieszkańców. Ten rejon Warszawy cieszy się coraz większą popularnością, co jest widoczne chociażby w wynikach sprzedaży inwestycji Grupy ROBYG – Stacja Nowy Ursus. Celem ROBYG jest dostarczanie na rynek lokali dostosowanych do preferencji klientów oraz rewitalizacja przestrzeni, tak żeby stawała się funkcjonalną częścią miasta z pełną infrastrukturą komunikacyjną i usługową – mówi Oscar Kazanelson, Przewodniczący Rady Nadzorczej ROBYG SA.


ROBYG prowadzi w Warszawie inwestycje w dzielnicach: bliski Tarchomin, Bemowo, Wola, Mokotów, Ursus, Wilanów, a wkrótce planuje uruchomienie kolejnych projektów.


Źródło: ROBYG

23.02.2018


Tagi: deweloper, grunty inwestycyjne, budownictwo mieszkaniowe, Ursus


WROCŁAWSKIE PARKI BIZNESU

foto

W naszym kraju zdecydowanie dominują mikrofirmy. Ich udział w strukturze wszystkich przedsiębiorstw wynosi aż 96%...

NIERUCHOMOŚCI - FIRMA DORADCZA

giełda

Cushman & Wakefield (NYSE: CWK) jest wiodącą na świecie firmą doradczą świadczącą usługi na rynku nieruchomości...

PLATFORMA ZAKUPOWA - ZOBACZ I SKORZYSTAJ!

giełda

Komfort rodziców, zadowolenie maluchów, a przede wszystkim kształtowanie kultury spożywania rodzinnych...

WROCŁAWSKIE CENTRUM LOGISTYCZNE

Wrocławskie Centrum Logistyczne oferuje do wynajęcia powierzchnie magazynowe...


KINNARPS - MEBLE

giełda

Firma Apsys postanowiła przenieść swoją warszawską siedzibę do jednego z najbardziej prestiżowych budynków...