ReNews.plQBusiness.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Partnerzy Newsletter Reklama O nas
renews.pl
spotkania biznesowe
 

O NAS

OFERTA

NEWSLETTER

SPOTKANIA

KONTAKT


Partnerzy:
WCL

Nowi najemcy w Tarasach Zamkowych

Tarasy Zamkowe poszerzyły ofertę usługowo - modową o kolejnych najemców. W lubelskim centrum handlowym swoje lokale otworzyły: marka Pit Bull West Coast oferująca odzież uliczną i sportową, salon TATUUM łączący ponadczasową klasykę z obowiązującymi trendami, a także Biuro Podróży Coral Travel.


Miłośnicy sportowego stylu z pewnością znajdą coś dla siebie w salonie Pit Bull West Coast, usytuowanym na pierwszym piętrze Tarasów Zamkowych. Marka od 1989 roku tworzy kolekcje odzieży dla sportowców, jak i do codziennego użytku. Salon zajmuje powierzchnię 112 m kw.


Kolejną nowością w Tarasach Zamkowych jest salon TATUUM. Marka, która od ponad 20 lat ubiera kobiety i mężczyzn, idealnie łączy ponadczasową klasykę z modowym must-have. Salon o powierzchni 27 m kw. znajduje się na pierwszym piętrze centrum handlowego.


Pod koniec lutego otworzył się również odnowiony salon Home&You. Lokal, który po remodelingu przeniósł się na parter, zajmuje 410 m kw.


Wkrótce w Tarasach Zamkowych pojawi się też nowy punkt w części gastronomicznej, restauracja Jumi Zumi, serwująca nowoczesną kuchnię azjatycką.


Źródło: IMMOFINANZ

19.03.2018


Tagi: Tarasy Zamkowe, najemca