ReNews.plQBusiness.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Partnerzy Newsletter Reklama O nas
renews.pl
spotkania biznesowe
 

O NAS

OFERTA

NEWSLETTER

SPOTKANIA

KONTAKT


Partnerzy:
WCL

Nowe otwarcia i modernizacje lokali w Galerii Pestka

Wraz z przyjściem wiosny Galeria Pestka w Poznaniu zapowiada nowości w swojej ofercie. Do grona najemców dołączył sklep z obuwiem, odzieżą i akcesoriami sieci 50 Style. Wkrótce kolejne dwa otwarcia. Na poziomie 0 otworzy się sklep akcesoriami GSM - Torre GSM, a na 1 piętrze azjatycka restauracja Silver Dragon. Po krótkiej przerwie spowodowanej modernizacją lokalu tworzyły się sklepy C&A, Pepco i Time Trend.


Pod koniec lutego, na poziomie 0 Galerii, na powierzchni 212 m2, otworzył się sklep sieci 50 Style. 50 style to obuwie, odzież oraz akcesoria od najpopularniejszych marek. Ofertę Multimediów w Galerii Pestka wzbogaci salon z telefonami komórkowymi oraz akcesoriami GSM -Torre GSM, który otworzy się na parterze Galerii, koło sklepu CCC. Na pierwszym piętrze natomiast, już wkrótce otworzy się restauracja Silver Dragon.


Sporo zmian także u stałych najemców Pestki. Remonty i powiększenia lokali przeprowadziły salony Pepco, C&A i Time Trend. Salon popularnej sieci Pepco, zlokalizowany na poziomie 0, powiększył i zmodernizował swoją przestrzeń handlową. Nowe, duże Pepco ma teraz ponad 700 m2 powierzchni i jeszcze więcej towarów w atrakcyjnych cenach.


Na początku marca, w nowej odsłonie, po generalnym remoncie, w zupełnie nowej aranżacji, otworzył się sklep C&A.


Źródło: Multi Poland

22.03.2018


Tagi: Galeria Pestka , najemca