ReNews.plQBusiness.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Partnerzy Newsletter Reklama O nas
renews.pl
spotkania biznesowe
 

O NAS

OFERTA

NEWSLETTER

SPOTKANIA

KONTAKT


Partnerzy:
WCL

Kolejne nowe marki w bielskiej Galerii Sfera

Recman, Femestage by Eva Minge, kino 7D i Way to Beauty to nowe marki, które poszerzyły ofertę segmentów: moda, rozrywka i uroda Galerii Sfera. Wszystkie debiutują w Bielsku-Białej, dołączając tym samym do grona blisko 180 marek obecnych w regionie jedynie w Galerii Sfera.


Do grona najemców Galerii Sfera II dołączyły: salon mody męskiej Recman i Femestage - nowa propozycja modowa dla kobiet, która powstała we współpracy z projektantką mody Evą Minge. Nowe salony zajmują kolejno 95 i 170 m kw., i znajdują się w sąsiedztwie tak uznanych międzynarodowych brandów modowych, jak Simple, Pretty One, Bytom i Massimo Dutti. Wyrobami flagowymi marki Recman są garnitury i marynarki wytwarzane w Polsce z najwyższej jakości tkanin i dodatków. Femestage natomiast prezentuje kolekcje łączące funkcjonalność i wygodę, jakiej od swojej garderoby wymagają współczesne kobiety.


Kino 7D stanowi z kolei dopełnienie oferty rozrywkowej Galerii oraz tej, skierowanej do rodzin z dziećmi. Nowy najemca jest zlokalizowany tuż obok kina Helios w Galerii Sfera I, gdzie zajmuje lokal o powierzchni 95 m kw.


Marka Way to Beauty natomiast to wzmocnienie segmentu zdrowia i urody do tej pory tworzonego przez 23 drogerie, apteki i specjalistyczne punkty usługowe. Nowy salon o powierzchni 35 m kw. zlokalizowany na parterze Galerii Sfera I, dołączył do grona najemców obiektu na początku marca br.,


Źródło: CBRE Global Investors

22.03.2018


Tagi: Galeria Sfera, najemca