ReNews.plQBusiness.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Partnerzy Newsletter Reklama O nas
renews.pl
SPOTKANIA BIZNESOWE
 

BIK otwiera nowy park handlowy w Radomiu

wykres


W piątek, 23 marca br. rozpoczyna działalność Galeria Nad Potokiem. Radomska inwestycja oferująca 5,180 m2 powierzchni użytkowej została zrealizowana zgodnie z harmonogramem przez Biuro Inwestycji Kapitałowych wspólnie z Quantum Developments. Realizacja tego projektu zapewniła wzrost powierzchni handlowej zarządzanej przez BIK o około 75%.


W piątek. 23 marca br. planowane jest otwarcie nowego parku handlowego w Radomiu. Galeria Nad Potokiem została zbudowana przez Biuro Inwestycji Kapitałowych wspólnie z Quantum Development poprzez spółkę celową Biuro Inwestycji Kapitałowych Quantum Radom Sp. z o.o. Nowy obiekt oferuje łącznie 5,180 m2 powierzchni handlowej na działce liczącej 1,1 hektara. Prace projektowe i budowlane w zakresie usług generalnego wykonawstwa prowadziła firma Rembor General z Tomaszowa Mazowieckiego.


- Z satysfakcją oddajemy do użytkowania nowy park handlowy. Inwestycja, którą rozpoczęliśmy w połowie zeszłego roku została zrealizowana zgodnie z harmonogramem. Jesteśmy przekonani, że nowoczesna architektura obiektu oraz popularne marki handlowe przyciągną klientów. Galeria Nad Potokiem w Radomiu jest naszym trzecim zbudowanym obiektem handlowym po inwestycji w Puławach i Bielsku-Białej, a drugim w obecnym portfolio. Uruchomienie nowego parku spowodowało wzrost powierzchni handlowej aktualnie zarządzanej przez BIK o około 75% – powiedział Mirosław Koszany, Prezes Zarządu Biura Inwestycji Kapitałowych S.A.


Obecnie park handlowy w Radomiu jest skomercjalizowany w ponad 80%. Do wynajęcia pozostają trzy lokale o powierzchniach: 130 m2, 250m2 oraz 500m2. Park handlowy działa w formie tzw. retail parku, w którym brak jest części wspólnych, a do każdego sklepu prowadzi osobne wejście prosto z parkingu. Łatwość dostępu dla klientów oraz niezależność w działaniu poszczególnych powierzchni sprawia że jest to coraz powszechniejsza forma prowadzenia handlu, usług, czy też działalności rekreacyjnej np. klubów fitness. Nowa galeria liczy dwie kondygnacje. Na parterze znajdują się sklepy znanych i popularnych sieci. Pierwsze piętro zostało przeznaczone na nowoczesny klub fitness. Dla klientów przygotowano jednocześnie 116 miejsc parkingowych. Wśród najemców są: Drogeria Hebe, KIK Textil, Media Expert, Pepco oraz Just Gym i Hop Gym for Kids.


Galeria Nad Potokiem zlokalizowana jest we wschodniej części Radomia przy ulicy Andrzej Struga. Do ścisłego centrum miasta jest zaledwie około 2 km. W bezpośrednim sąsiedztwie nowego obiektu znajduje się supermarket sieci Lidl, a w pobliżu są osiedla mieszkaniowe, szkoły, obiekty sportowe, zakłady pracy i instytucje publiczne.


Źródło: Biuro Inwestycji Kapitałowych

22.03.2018


Tagi: Galeria Nad Potokiem, Radom


WROCŁAWSKIE PARKI BIZNESU

foto

W naszym kraju zdecydowanie dominują mikrofirmy. Ich udział w strukturze wszystkich przedsiębiorstw wynosi aż 96%...

NIERUCHOMOŚCI - FIRMA DORADCZA

giełda

Na stronie Industrial.pl ­udostępniono pierwszy w Polsce Kalkulator Specjalnych Stref...


giełda

Cushman & Wakefield (NYSE: CWK) jest wiodącą na świecie firmą doradczą świadczącą usługi na rynku nieruchomości...

PLATFORMA ZAKUPOWA - ZOBACZ I SKORZYSTAJ!

giełda

Komfort rodziców, zadowolenie maluchów, a przede wszystkim kształtowanie kultury spożywania rodzinnych...

WROCŁAWSKIE CENTRUM LOGISTYCZNE

Wrocławskie Centrum Logistyczne oferuje do wynajęcia powierzchnie magazynowe...


KINNARPS - MEBLE

giełda

Firma Apsys postanowiła przenieść swoją warszawską siedzibę do jednego z najbardziej prestiżowych budynków...

SPOTKANIA BIZNESOWE