ReNews.plQBusiness.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Partnerzy Newsletter Reklama O nas
renews.pl
spotkania biznesowe
 

O NAS

OFERTA

NEWSLETTER

SPOTKANIA

KONTAKT


Partnerzy:
WCL

Kolejne marki LPP w CH Platan

Rozbudowywane CH Platan w Zabrzu rozwija i umacnia ofertę modową. NEPI Rockcastle, właściciel obiektu podpisał umowy najmu z kolejnymi markami z grupy LPP. Do grona najemców galerii powróci: Reserved, natomiast salony Cropp i House zostaną powiększone i zajmą łącznie blisko 970 mkw. powierzchni w nowej części obiektu.


Rozbudowa zabrzańskiego Platana nie zwalnia tempa. Inwestycja weszła w kolejny etap realizacji, a właściciel obiektu, NEPI Rockcastle, przygotowuje się do otwarcia nowej części galerii w IV kwartale tego roku.


Równolegle do postępującej budowy prowadzony jest zaawansowany proces komercjalizacji. Inwestor sfinalizował właśnie negocjacje z gdańską grupą LPP. Dzięki temu, mieszkańcy Zabrza, klienci nowego Platana będą mogli zrobić zakupy w najnowszym formacie sklepu RESERVED, który zajmie dwupoziomową przestrzeń lokując się na powierzchni ponad 2 314 mkw. Przedmiotem umowy było także przedłużenie dotychczasowych kontraktów i relokacja dwóch salonów LPP – Cropp, powiększy się o 271 mkw. powierzchni oraz House, który udostępni ofertę na przestrzeni większej o ponad 300 mkw. Młodzieżowe sklepy zajmą odpowiednio: ponad 473 mkw. i blisko 496 mkw. Dzięki transakcji portfolio marek z grupy LPP w zabrzańskiej galerii tworzą już cztery brandy. Należy nadmienić, że odwiedzający korzystają już z oferty najmłodszej marki grupy – sklepu marki SinSay dedykowanej młodym dziewczynom.


Źródło: NEPI Rockcastle,

26.03.2018


Tagi: CH Platan najemca