ReNews.plQBusiness.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Partnerzy Newsletter Reklama O nas
renews.pl
spotkania biznesowe
 

O NAS

OFERTA

NEWSLETTER

SPOTKANIA

KONTAKT


Partnerzy:
WCL

Planet Cinema otworzy się w Platanie

Spółka NEPI Rockcastle, właściciel rozbudowywanego centrum handlowego Platan w Zabrzu porozumiała się odnośnie współpracy z siecią multipleksów kinowych Planet Cinema. Pierwszy seans w zmodernizowanej galerii będzie można obejrzeć już jesienią tego roku. Komercjalizacja Platana osiągnęła już 90 procent powierzchni.


Planet Cinema – polski operator kinowy – otworzy nowe kino w rozbudowywanej zabrzańskiej galerii Platan. Dzięki zawartemu porozumieniu o współpracy, centrum handlowe oprócz różnorodnej oferty handlowej zapewni klientom i mieszkańcom regionu rozrywkę na najwyższym poziomie. Filmy będą wyświetlane w sześciu komfortowych salach, przy użyciu najnowocześniejszych systemów 3D oraz najwyższej jakości systemów dźwiękowych. Nowoczesny system sprzedaży umożliwi rezerwację i zakup biletów przez Internet. Do dyspozycji odwiedzających będzie również kawiarnia oraz bar kinowy. Planet Cinema zajmie ponad 2 tys. mkw. na I piętrze nowej części galerii, w bezpośrednim sąsiedztwie strefy Food Court.


Rozbudowa i modernizacja Platana przebiega terminowo. Otwarcie nowej części galerii planowane jest na jesień tego roku. Należy nadmienić, że Platan jest już w 90 proc. wynajęty. Po rozbudowie i modernizacji obiektu na powierzchni 42 tys. mkw. GLA znajdzie się ok. 120 lokali handlowo-usługowych, m.in. dwukondygnacyjny salon RESERVED, Cropp, House, Pepco, Martes Sport oraz siłownia Just Gym o powierzchni ponad 2200 mkw.


Źródło: NEPI Rockcastle

28.03.2018


Tagi: CH Platan, najemca