ReNews.plQBusiness.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Partnerzy Newsletter Reklama O nas
renews.pl
spotkania biznesowe
 

O NAS

OFERTA

NEWSLETTER

SPOTKANIA

KONTAKT


Partnerzy:
WCL

Kolejni najemcy wprowadzają się do zabrzańskiego Platana

Platan Property, spółka zależna od NEPI Rockcastle, właściciela zabrzańskiego Platana, podpisała umowy najmu z siecią księgarni Świat Książki oraz marką z sektora mody męskiej - Giacomo Conti. W galerii powstanie również sala zabaw dla dzieci – Bajkowy Labirynt – o powierzchni aż 490 mkw. Obecnie komercjalizacja Platana wynosi już ponad 90 procent powierzchni.


Rozbudowa i modernizacja zabrzańskiej galerii Platan przebiegają zgodnie z harmonogramem. Po otwarciu planowanym na jesień tego roku, na powierzchni 42 tys. mkw. GLA znajdzie się blisko 120 sklepów. Grono najemców galerii wzbogaci księgarnia Świat Książki, która zajmie jeden z większych lokali. Na powierzchni 225 mkw. sieć otworzy punkt sprzedaży będący doskonałym uzupełnieniem dotychczasowej oferty Platana.


Właściciel obiektu pamięta również o małych klientach i już na jesieni udostępni Bajkowy Labirynt, czyli duży plac zabaw dla dzieci w wieku od 3 do 10 lat. Na powierzchni 490 mkw. znajdą się, m.in. labirynty, ślizgawki czy interaktywne zabawki. W ofercie najemcy dostępne będą również zajęcia moderowane przez animatorów.


Odwiedzający centrum handlowe od maja tego roku będą mogli także robić zakupy w salonie Giacomo Conti, oferującym elegancką odzież męską. Sklep polskiej marki wprowadzi się do lokalu o powierzchni 180 mkw.


W ostatnich miesiącach tempo zawierania nowych umów najmu w Platanie utrzymuje się na wysokim poziomie. Spółka NEPI Rockcastle sfinalizowała już transakcje z takimi markami, jak: RESERVED, Cropp, House, Pepco, Neonet, Martes Sport, Planet Cinema (operator kinowy) oraz Just Gym, siłownią o powierzchni ponad 2200 mkw.


Źródło: NEPI Rockcastle

11.04.2018


Tagi: Centrum Handlowe Platan, najemca