ReNews.plQBusiness.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Partnerzy Newsletter Reklama O nas
renews.pl
biurowce
 

Akademia Nieruchomości w Warszawie

Interesują Cię transakcje na rynku komercyjnym? Chcesz się dowiedzieć jak tworzone są strategie biznesowe dla inwestorów czy też jak prowadzone są analizy potencjalnych lokacji i rynków pracy? Odpowiedzi na te pytania będziemy szukać podczas Akademii Nieruchomości, czyli X edycji projektu Real Estate Case Day tworzonego przez SKN Inwestycji i Nieruchomości Szkoły Głównej Handlowej.


Warsztaty odbywają się w dniach 16-18 kwietnia 2018r. Akademię zaczynamy 16 kwietnia spotkaniem w biurze Cushman & Wakefield. Następnie odbędzie się panel JLL w budynku C Szkoły Głównej Handlowej przy al. Niepodległości 128. Drugiego dnia tj. 17 kwietnia odwiedzimy naszych partnerów w ich siedzibach oraz BNP PARIBAS poprowadzi spotkanie w budynku C SGH. W środę 18 kwietnia również zawitamy do jednego z biur i do SGH, a całość zakończy „Coffee talks” czyli prywatne spotkanie ze złotymi partnerami dla wybranych uczestników.


Jest to już X a za razem jubileuszowa edycja projektu. Tematy poruszone podczas naszych warsztatów będą dotyczyły: finansowania, inwestowania i zarządzania nieruchomościami.


Pragniemy z przyjemnością przedstawić naszych partnerów, którzy potwierdzili swój udział. Są to największe firmy w Warszawie zajmujące się rynkiem nieruchomości: Colliers, CBRE , BNP Real Estate Poland, Unibail-Rodamco, HB Reavis, JLL oraz Cushman & Wakefield.


Nasz projekt skierowany jest głównie do studentów studiów licencjackich i magisterskich w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie oraz studentów z innych uczelni. Nie mniej jednak, każdy kto interesuje się rynkiem nieruchomości może wziąć udział.


Ta wspaniała forma jaką jest Case Study pozwoli uczestnikom lepiej zrozumieć pracę w nieruchomościach oraz zdobyć praktyczną wiedzę prosto od najlepszych specjalistów z branży. Ponadto tematyka podczas warsztatów będzie szeroka, więc z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie.


Obserwujcie również nasz fanpage na Facebooku, na którym znajdziecie więcej szczegółowych informacji o Real Estate Case Day 2018: www.facebook.com/RealEstateCaseDay


Pamiętajcie, że żeby wziąć udział trzeba się zarejestrować: realestatecaseday2018.evenea.pl


Zapisy ruszyły już 9 kwietnia, więc nie przegap okazji!


wykres


Źródło: SKN Inwestycji i Nieruchomości Szkoły Głównej Handlowej

12.04.2018


Tagi: Akademia Nieruchomości, Real Estate Case Day


WROCŁAW - BIURA KLASY A NA SPRZEDAŻ

foto

Na sprzedaż nowoczesne biura klasy A w nowopowstającym biurowcu SQ Business...

WROCŁAW - NOWY MAGAZYN I BIURO

foto

Do wynajęcia powierzchnia magazynowa i biurowa w nowo budowanym obiekcie...

PLATFORMA ZAKUPOWA - ZOBACZ I SKORZYSTAJ!

giełda

Łączymy sprzedających i kupujących na wspólnej...

KOWR WE WROCŁAWIU - NOWE OFERTY!

KOWR O/Wrocław prezentuje nieruchomości zabytkowe i grunty inwestycyjne, na które...

WROCŁAWSKIE CENTRUM LOGISTYCZNE

WCL oferuje do wynajęcia obiekt magazynowy o pow. 1650 m2 z 12 bramami...

KINNARPS - MEBLE

foto

Zapraszamy do warszawskiego showroomu Kinnarps w nowej odsłonie. Zaktualizowana...

ZAINTERESOWANY? WEŹ UDZIAŁ!

foto

Interesują Cię transakcje na rynku komercyjnym? Chcesz się dowiedzieć jak tworzone...