ReNews.plQBusiness.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Partnerzy Newsletter Reklama O nas
renews.pl
SPOTKANIA BIZNESOWE
 

Nowi najemcy parku 7R w Czechowicach-Dziedzicach

wykres


7R podpisało umowy z JAS-FBG, Raben i DPD, którzy łącznie zajmą 14 tys. mkw. na terenie parku w Czechowicach-Dziedzicach. Powierzchnia magazynowa zostanie dostosowana do oczekiwań najemców.


7R Park Beskid, w skład którego wchodzą dwa magazyny o łącznej powierzchni około 29 tys. mkw. to jeden z najnowszych projektów dewelopera. Obiekty cechuje najwyższy standard oraz udogodnienia w postaci m.in. zwiększonego obciążenia ogniowego (powyżej 4 tys. MJ/m2), posadzki bezspoinowej z obciążeniem 5t/m2, oświetlenia LED oraz destryfikatorów powietrza, które pozwolą na obniżenie kosztów eksploatacyjnych ponoszonych przez najemców.


Operator logistyczny JAS-FBG po raz kolejny zdecydował się na współpracę z 7R. Oprócz części nowo powstającego obiektu na Śląsku firma wynajmuje już magazyn na terenie parku w Krakowie – Kokotowie.


- Kierując się dotychczasową dobrą współpracą z deweloperem oraz zapotrzebowaniem na zmianę lokalizacji i powierzchnię magazynową w rejonie Podbeskidzia zdecydowaliśmy się na rozszerzenie kontraktu i wynajem blisko 5 tys. mkw. Obiekt w Czechowicach-Dziedzicach poszerzy możliwości naszej spółki w zakresie logistyki kontraktowej – komentuje Daniel Chodukiewicz z JAS-FBG - i otworzy jeszcze bardziej na klientów z rejonu Podbeskidzia, umożliwiając cross – docking ich produktów adresowanych na południe Europy.


Raben oraz DPD to liderzy w swoich branżach, którzy na współpracę z 7R zdecydowali się po raz pierwszy. Firma Raben obecna na rynku ponad 85 lat, oferująca kompleksowe usługi logistyczne potrzebowała powierzchni dopasowanej do dystrybucji regionalnej. Zdecydowała się na wynajęcie prawie 4 tys. mkw. na terenie czechowickiego parku.


Źródło: 7R SA

24.04.2018


Tagi: 7R Park Beskid, najemca


WROCŁAWSKIE PARKI BIZNESU

foto

W naszym kraju zdecydowanie dominują mikrofirmy. Ich udział w strukturze wszystkich przedsiębiorstw wynosi aż 96%...

NIERUCHOMOŚCI - FIRMA DORADCZA

giełda

Na stronie Industrial.pl ­udostępniono pierwszy w Polsce Kalkulator Specjalnych Stref...


giełda

Cushman & Wakefield (NYSE: CWK) jest wiodącą na świecie firmą doradczą świadczącą usługi na rynku nieruchomości...

PLATFORMA ZAKUPOWA - ZOBACZ I SKORZYSTAJ!

giełda

Komfort rodziców, zadowolenie maluchów, a przede wszystkim kształtowanie kultury spożywania rodzinnych...

WROCŁAWSKIE CENTRUM LOGISTYCZNE

Wrocławskie Centrum Logistyczne oferuje do wynajęcia powierzchnie magazynowe...


KINNARPS - MEBLE

giełda

Firma Apsys postanowiła przenieść swoją warszawską siedzibę do jednego z najbardziej prestiżowych budynków...

SPOTKANIA BIZNESOWE