ReNews.plQBusiness.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Partnerzy Newsletter Reklama O nas
renews.pl
SPOTKANIA BIZNESOWE
 

Nowe umowy najmu w obiektach Octavy

wykres


Octava Property Trust podsumowuje transakcje sfinalizowane w pierwszych trzech miesiącach 2018 roku. Od początku br. podpisano umowy dotyczące łącznie przekazania 7 000 m kw. powierzchni biurowej oraz usługowej w budynkach należących do portfolio spółki. Największą powierzchnię wynajęły firmy: Warsaw Medical Center – Warszawskie Centrum Medyczne (1970 m kw. w warszawskim Wynalazek Tower - renegocjacje), Dynamo (840 m kw. w kompleksie biurowym przy ul. Wynalazek 4a w Warszawie) oraz CGI (385 m kw. w poznańskim Winogrady Business Center). Z kolei, każdorazowo prawie 500 m kw. zostało wynajęte odpowiednio przez: ITSS oraz Zinel Holding w FDS Plaza, Blue Space w Marynarska Tower i firmę Elektra w Renissance Tower.


Ubiegły rok Octava PT zakończyła podpisaniem umów o łącznej powierzchni biurowej i usługowej w wysokości 40 700 m kw.


Prowadzimy bardzo zaawansowane rozmowy z kilkoma firmami, dotyczące powierzchni w warszawskim Renaissance Tower oraz łódzkim Red Tower. - mówi Wiktor Dąbrowski, Dyrektor Działu Leasingu w Octava Property Trust. Mamy nadzieję sfinalizować je w najbliższych miesiącach. W tym momencie szczególną uwagę poświęcamy projektom w Warszawie oraz Łodzi. – dodaje Wiktor Dąbrowski.


Grupa Octava Property Trust została utworzona w 2014 roku, jako podmiot inwestujący w nieruchomości komercyjne, biurowe, jak i handlowe, zlokalizowane w Warszawie i innych dużych miastach polskich, zarządzany przez Octava Asset Management Sp. z o.o.


Obecnie w portfolio spółki znajduje się 18 zdywersyfikowanych nieruchomości w Polsce, w większości zlokalizowanych na terenie Warszawy oraz miastach, takich jak: Kraków, Wrocław, Łódź, Poznań i Trójmiasto.


Łączny wolumen powierzchni należącej do Octavy PT to ok. 208 000 m kw. najmu, z czego 139 000 m kw. stanowi powierzchnia biurowa, a 69 000 m kw. powierzchnia handlowa.


Źródło: Octava Property Trust

25.04.2018


Tagi: najem, umowy, fundusz


WROCŁAWSKIE PARKI BIZNESU

foto

Z przyjemnością informujemy, że nasz najemca, firma Talex S.A. oraz zarządzający...

WROCŁAW - BIURA KLASY A NA SPRZEDAŻ

foto

Na sprzedaż nowoczesne biura klasy A w nowopowstającym biurowcu SQ Business...

PLATFORMA ZAKUPOWA - ZOBACZ I SKORZYSTAJ!

giełda

Łączymy sprzedających i kupujących na wspólnej...

WROCŁAWSKIE CENTRUM LOGISTYCZNE

WCL oferuje do wynajęcia obiekt magazynowy o pow. 1650 m2 z 12 bramami...

KINNARPS - MEBLE

foto

Pod hasłem „OTWARCI NA ZMIANY” (OPEN FOR CHANGE) na tegorocznych targach Orgatec Kinnarps przedstawił...

GALA PRZEMYSŁOWA

foto

Największe i najbardziej prestiżowe wydarzenie sektora TSL i produkcji w Polsce...