ReNews.plQBusiness.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Partnerzy Newsletter Reklama O nas
renews.pl
SPOTKANIA BIZNESOWE
 

Ruszyła przebudowa strefy gastronomicznej w Focus Mall Piotrków Trybunalski

wykres


Nowoczesna i estetyczna przestrzeń aranżowana na styl skandynawski, dodatkowe stoły i siedziska oraz możliwość ładowania urządzeń mobilnych – tak będzie wyglądała nowa odsłona strefy gastronomicznej w galerii Focus Mall w Piotrkowie Trybunalskim.


W efekcie zmian zostaną udostępnione dodatkowe miejsca dla klientów, powstaną również strefy: dziecięca, rodzinna oraz klubowa. Nowa część restauracyjna Focus Mall, to przede wszystkim bardziej funkcjonalna przestrzeń i jasne kolory. Dzięki zmianom, możliwe będzie bardziej komfortowe spożywanie posiłków czy spotkania w przytulnej atmosferze.


- Każdy klient centrum handlowego wie, jak przyjemnie jest odpocząć podczas zakupów. Dlatego staramy się, aby oferta gastronomiczna galerii była również atrakcyjna. W Focus Mall rozpoczęła się modernizacja strefy restauracyjnej, która zostanie otwarta w nowej aranżacji już niebawem. Mam nadzieję, że nowa przestrzeń stanie się miejscem, do którego klienci będą chętnie przychodzić nie tylko przy okazji zakupów, ale także spotkań w gronie rodziny czy znajomych – mówi p. Olga Wiernicka, Marketing Manager w Focus Mall Piotrków Trybunalski.


Zmianie ulegnie całe wyposażenie – od podłogi, poprzez meble i ich ustawienie, po oświetlenie. Nowa strefa restauracyjna będzie nawiązywać do stylu skandynawskiego, w którym jasne kolory, ocieplone zostaną motywem drewna. Przestronność, ale i przytulność z pewnością zachęcą odwiedzających do odpoczynku czy skorzystania z oferty gastronomicznej. Do aranżacji posłużą najlepszej jakości materiały, odporne na zabrudzenia i uszkodzenia mechaniczne. Dla wygody odwiedzjących przy stolikach zostaną zamontowane tradycyjne gniazdka oraz wejścia USB, dzięki czemu klienci będą mogli szybko i bezpłatnie doładować telefon, tablet lub laptop.


Prace, które rozpoczęły się 24 kwietnia 2018 roku, nie będą miały wpływu na funkcjonowanie obiektu. Będą odbywać się po jego zamknięciu, dzięki czemu wszyscy odwiedzający Focus Mall nie odczują dyskomfortu związanego z modernizacją. Strefa gastronomiczna w nowej odsłonie zostanie zaprezentowana jeszcze w wakacje.


Inwestorem przedsięwzięcia jest właściciel galerii Focus Mall, spółka NEPI Rockcastle. Wykonawcą projektu są: Planco Budownictwo sp. z o.o. sp.k. oraz Studio Dekor Andrzej Goiński. Za opracowanie koncepcji nowej aranżacji odpowiada AND Architecture and Design.


Źródło: NEPI Rockcastle

14.05.2018


Tagi: Focus Mall Piotrków Trybunalski, strefa gastronomiczna


SPOTKANIA BIZNESOWE

WROCŁAWSKIE PARKI BIZNESU

foto

Znamy już najpiękniejsze obiekty architektoniczne Wrocławia oddane do użytku w 2017 roku...

WROCŁAW - BIURA KLASY A NA SPRZEDAŻ

foto

Na sprzedaż nowoczesne biura klasy A w nowopowstającym biurowcu SQ Business...

PLATFORMA ZAKUPOWA - ZOBACZ I SKORZYSTAJ!

giełda

Łączymy sprzedających i kupujących na wspólnej...

WROCŁAWSKIE CENTRUM LOGISTYCZNE

WCL oferuje do wynajęcia obiekt magazynowy o pow. 1650 m2 z 12 bramami...

KINNARPS - MEBLE

foto

Kinnarps Polska uruchamia wyprzedaż mebli biurowych poprzez sklep internetowy...

ZAINTERESOWANY? WEŹ UDZIAŁ!