ReNews.plQBusiness.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Partnerzy Newsletter Reklama O nas
renews.pl
spotkania biznesowe
 

O NAS

OFERTA

NEWSLETTER

SPOTKANIA

KONTAKT


Partnerzy:
WCL

Kolejni najemcy w Smart Outlet Center w Bydgoszczy

Oferta modowa Smart Outlet Center w Bydgoszczy powiększa się. Firma V. Fraas właśnie tu otworzy swój pierwszy salon w Polsce. Do grona najemców SMART Outlet Center dołączyły także inne modowe marki: Lucia, Lavard i Gee One. Pierwsze zakupy, w jedynym centrum wyprzedażowym w regionie, klienci zrobią już 26 maja.


Marka V. Fraas jest wiodącym producentem szali i apaszek, m.in. z kaszmiru, jedwabiu, wełny, wiskozy, bawełny i lnu oraz włókien chemicznych i mieszanych. Fraas dostarcza swoje produkty dla renomowanych marek odzieżowych takich jak tj. Christian Dior, Hugo Boss, Tommy Hilfiger, Paul Smith, Desigual, Esprit czy Harrods.


Lavard to szerokie spektrum odzieży klasycznej i eleganckiej zarówno dla mężczyzn jak i kobiet. Marka tworzy swoje kolekcje w oparciu o doskonałe włoskie tkaniny oraz światowe trendy.


W Smart Outlet Center w Bydgoszczy trwają ostatnie przygotowania do otwarcia. Na 11 tys. mkw. powierzchni obok salonów regularnych (Media Expert, Rossmann, Martes Sport oraz CCC) będą także sklepy outletowe (m.in. Adidas, New Balans, Reebook, Puma Monnari, Only, Dajar, Home&Cook i Kubenz).


Źródło: ADV Por Property Investmen

21.05.2018


Tagi: Smart Outlet Center najemca