ReNews.plQBusiness.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Partnerzy Newsletter Reklama O nas
renews.pl
spotkania biznesowe
 

O NAS

OFERTA

NEWSLETTER

SPOTKANIA

KONTAKT


Partnerzy:
WCL

Vendo Park Chodzież z kompletem najemców

Deweloper Trei Real Estate, należący do niemieckiej grupy kapitałowej Tengelmann z sukcesem realizuje inwestycje handlowe typu convenience w Polsce. Vendo Park Chodzież to kolejna inwestycja dewelopera. Na 3 miesiące przed oficjalnym otwarciem – obiekt z powierzchnią najmu 4 100 mkw. jest już w 100% skomercjalizowany.


Vendo Park Chodzież powstaje na działce o powierzchni 1.1 hektara na terenie sąsia-dującym z ruinami dawnej fabryki porcelitu w Chodzieży przy ul. Buszczaka. Projekt parku handlowego przygotowała pracownia architektoniczna Woźniak Project, która zadbała o wkomponowanie bryły budynku w zabytkowe mury zamku Grudzińskich. Dodatkowo dla wygody odwiedzających przed obiektem zostanie udostępnione 100 miejsc parkingowych, które zapewnią przyszłym klientom komfortowy dostęp do sklepów. Generalnym wykonawcą jest firma JMS Sp. z o.o.


Obiekt został w pełni skomercjalizowany na 3 miesiące przed oficjalnym otwarciem, które planowane jest na koniec sierpnia 2018 roku. Wśród najemców Vendo Parku Chodzież są zarówno polskie, jak i międzynarodowe firmy, takie jak: CCC, Hebe, KiK, Martes Sport, Media Expert, Pepco, Piekarnia Grochola, Takko, Top Secret, czy 4F. W sąsiedztwie inwestycji znajduje się sklep Lidl, który dopełni ofertę parku handlowego.


Źródło: Trei Real Estate

22.05.2018


Tagi: Vendo Park Chodzież, najemca