ReNews.plQBusiness.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Partnerzy Newsletter Reklama O nas
renews.pl
spotkania biznesowe
 

O NAS

OFERTA

NEWSLETTER

SPOTKANIA

KONTAKT


Partnerzy:
WCL

Kolejna marka drogeryjna w galeriach Auchan

Do portfolio najemców obecnych w centrach handlowych zarządzanych przez Immochan Polska dołącza marka Drogerie Natura. Pierwszy salon tej sieci został otwarty 24 maja w Centrum Handlowym Auchan Gdańsk. Za komercjalizację obiektu odpowiada Immochan Polska.


Firma Immochan Polska, właściciel, inwestor i komercjalizator galerii, centrów i parków handlowych Auchan nawiązała współpracę z koleją marką z segmentu zdrowia i urody. Od maja w gronie najemców Centrum Handlowego Auchan Gdańsk znajduje się salon sieci Drogerie Natura.


Pierwszy salon sieci Drogerie Natura w obiektach zarządzanych przez Immochan Polska został otwarty 24 maja w Centrum Handlowym Auchan Gdańsk. W salonie zajmującym lokal o powierzchni 168 mkw. klienci znajdą bogatą ofertę kosmetyków do makijażu i pielęgnacji, dermokosmetyków oraz akcesoriów kosmetycznych, a także asortyment dostępny wyłącznie w salonach sieci - w tym marki KOBO Professional, My Secret czy Sensique.


Drogerie Natura jest jedną z największych i najdłużej działających sieci kosmetycznych na polskim rynku. Funkcjonuje od 20 lat, a obecnie w ramach sieci działa ponad 280 sklepów. Wyróżnikiem Drogerii Natura jest profesjonalne podejście do klientów – zarówno na poziomie jakości obsługi, jak i komfortu zakupów.


Źródło: Immochan Polska

25.05.2018


Tagi: Auchan, najemca