ReNews.plQBusiness.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Partnerzy Newsletter Reklama O nas
renews.pl
spotkania biznesowe
 

O NAS

OFERTA

NEWSLETTER

SPOTKANIA

KONTAKT


Partnerzy:
WCL

Żabka otworzy dwa sklepy w warszawskim Metrze

wykres


Sieć sklepów Żabka otworzy w ciągu najbliższych miesięcy dwa sklepy w Warszawskim Metrze. Żabki pojawią się na stacjach: Dworzec Wileński oraz Stadion Narodowy. Lokalizacje są obecnie remontowane i dostosowywane do pełnej funkcjonalności. To kolejne, bardzo atrakcyjne lokalizacje sklepów w Warszawie, gdzie Klienci mogą szybko, w drodze do pracy czy domu dokonać zakupów czy skorzystać z pakietu usług.


- Jesteśmy blisko naszych Klientów wszędzie tam, gdzie tylko jest to możliwe. Dlatego zdecydowaliśmy się na dwie, bardzo atrakcyjne lokalizacje w Metrze Warszawskim, dzięki którym nasi Klienci będą mogli zrobić szybkie zakupy już na stacji. Żabka zmienia się wraz z potrzebami Klientów, którzy w zabieganym, codziennym życiu mają coraz mniej czasu, dlatego chętnie korzystają z naszej bogatej oferty śniadaniowej, przekąsek czy dań gotowych. Dużą popularnością cieszy się kawa na wynos w Żabka Café – mówi Waldemar Lisiewicz, Dyrektor Ekspansji.


Dzięki dynamicznej ekspansji, uwzględniającej już nie tylko lokalizacje w centrach miast, ale również biurowce, galerie handlowe czy nawet w tym roku Hotel Hampton by Hilton, Żabka jest w stanie zaspokoić oczekiwania współczesnych Klientów. Pozwala na to także wyspecjalizowana logistyka, umożliwiająca dostarczanie towarów do miejsc nieosiągalnych dla większości innych sieci handlowych jak np. stacja metra.


Źródło: Żabka Polska

25.05.2018


Tagi: Żabka, metro, stacje