ReNews.plQBusiness.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Partnerzy Newsletter Reklama O nas
renews.pl
SPOTKANIA BIZNESOWE
 

Polnord podpisał przedwstępne umowy nabycia nieruchomości w Warszawie

wykres


Polnord zawarł przedwstępne umowy na zakup dwóch działek inwestycyjnych, położonych w rejonie ulicy Lazurowej, w warszawskiej dzielnicy Bemowo. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosząca 13 329 m2 umożliwia realizację zespołu budynków wielorodzinnych wraz z garażami podziemnymi o powierzchni użytkowej ok. 16 815 m2. Spółka planuje wybudowanie w ramach tego projektu 258 lokali mieszkalnych i 276 miejsc postojowych.


- Dysponujemy bankiem ziemi, który umożliwia zabudowę o powierzchni użytkowej ok. 300 tys. m2. Mimo tego cały czas aktywnie poszukujemy nowych nieruchomości inwestycyjnych. Interesują nas grunty położone w atrakcyjnych punktach największych polskich miast, zwłaszcza Warszawy i Trójmiasta. Założyliśmy, że średnio w kwartale będzie wydawać ok. 10 mln zł na zakup działek odtwarzających nasz bank ziemi – mówi Dariusz Krawczyk, Prezes Zarządu Polnord SA.


Nieruchomości, których dotyczą podpisane dziś umowy, znajdują się w rejonie zmodernizowanej ulicy Lazurowej, w jednej z najbardziej dynamicznie rozwijających się części popularnej stołecznej dzielnicy Bemowo. Okolica jest już w tej chwili doskonale skomunikowana z resztą miasta dzięki bliskości Obwodnicy Warszawy oraz poszerzonej do dwóch pasów w obydwu kierunkach ulicy Lazurowej. Dodatkowo, w ciągu kilku najbliższych lat ma powstać w bliskim sąsiedztwie zachodnie przedłużenie drugiej linii Metra wraz z przystankiem „Lazurowa”, dzięki któremu dojazd do ścisłego centrum stolicy zajmie kilkanaście minut, także w godzinach komunikacyjnego szczytu.


Źródło: Polnord

26.05.2018


Tagi: działki inwestycyjne, transakcja, Bemowo


WROCŁAWSKIE PARKI BIZNESU

foto

Z przyjemnością informujemy, że nasz najemca, firma Talex S.A. oraz zarządzający...

WROCŁAW - BIURA KLASY A NA SPRZEDAŻ

foto

Na sprzedaż nowoczesne biura klasy A w nowopowstającym biurowcu SQ Business...

PLATFORMA ZAKUPOWA - ZOBACZ I SKORZYSTAJ!

giełda

Łączymy sprzedających i kupujących na wspólnej...

WROCŁAWSKIE CENTRUM LOGISTYCZNE

Wrocławskie Centrum Logistyczne oferuje do wynajęcia powierzchnie magazynowe...


KINNARPS - MEBLE

foto

Pod hasłem „OTWARCI NA ZMIANY” (OPEN FOR CHANGE) na tegorocznych targach Orgatec Kinnarps przedstawił...

GALA PRZEMYSŁOWA

foto

Największe i najbardziej prestiżowe wydarzenie sektora TSL i produkcji w Polsce...