ReNews.plQBusiness.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Partnerzy Newsletter Reklama O nas
renews.pl
spotkania biznesowe
 

O NAS

OFERTA

NEWSLETTER

SPOTKANIA

KONTAKT


Partnerzy:
WCL

Rebel Electro najemcą galerii Pogoria

Dąbrowska galeria Pogoria pozyskała nowego najemcę - salon Rebel Electro ze sprzętem RTV i AGD. Lokal z nowoczesnymi urządzeniami elektronicznymi zajmuje powierzchnię ponad 80 mkw. To trzeci sklep marki w centrach handlowych należących do NEPI Rockcastle.


W nowo otwartym salonie o powierzchni 82,62 mkw. klienci CH Pogoria znajdą duży wybór nowoczesnych urządzeń elektronicznych oraz profesjonalnych produktów dla majsterkowiczów.


Rebel Electro to sieć utworzonych w ramach rebrandingu istniejących od 2011 roku pod nazwą LPelektronik ponad 60 klepów z urządzeniami elektronicznymi. Dzięki zróżnicowanemu asortymentowi w salonach Rebel Electro każdy znajdzie coś dla siebie. Klienci mogą liczyć na swobodny dostęp i możliwość zapoznania się z oferowanymi produktami, a co weekend dostają SuperOkazje do tego, by kupić wybrane produkty z rabatami nawet do 50 proc.


Centrum Handlowe Pogoria w Dąbrowie Górniczej to 75 lokali z szeroką ofertą handlowo-usługową. Na 36 000 mkw., stanowiących powierzchnię handlową obiektu znajdują się salony wielu marek odzieżowych i obuwniczych, restauracje i kawiarnie, kino, a także hipermarket spożywczy i budowlany. Za zarządzanie obiektem odpowiada firma BSC Property Management Sp. z o.o. sp.k.


Źródło: NEPI Rockcastle

21.06.2018


Tagi: galeria Pogoria, najemca