ReNews.plQBusiness.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Partnerzy Newsletter Reklama O nas
renews.pl
spotkania biznesowe
 

O NAS

OFERTA

NEWSLETTER

SPOTKANIA

KONTAKT


Partnerzy:
WCL

Sklep Brand Collection w Silesia Outlet

Do grona najemców powstającego w Gliwicach centrum wyprzedażowego Silesia Outlet dołączyła marka Brand Collection. Multibrandowy sklep z klasyczną odzieżą damską i męską zajmie lokal o powierzchni ponad 150 mkw. Otwarcie Silesia Outlet zaplanowano na wiosnę 2019 roku. Inwestorem największego centrum wyprzedażowego na Górnym Śląsku jest 6B47 Poland, spółka z grupy 6B47 Real Estate Investors AG. Za komercjalizację odpowiada BOIG Property Consulting.


Brand Sp. z o.o. jest właścicielem 7 sklepów BRAND COLLECTION z odzieżą męska klasyczną, 2 sklepów BRAND COLLECTION for Ladies z damską odzieżą klasyczną oraz 3 sklepów pod marką BIANCA, także z odzieżą damską. Wszystkie sklepy zlokalizowane są w centrach outletowych, głównie Factory Outlet i Designe Outlet.


W Silesia Outlet na łącznej powierzchni blisko 20 tys. mkw. GLA znajdzie się ponad 120 salonów znanych i cenionych marek odzieżowych oraz obuwniczych, dostępnych zawsze co najmniej 30 proc. taniej niż w regularnych galeriach handlowych. Obiekt wyróżnia doskonała lokalizacja w Gliwicach, tuż przy autostradzie A4 Kraków-Wrocław (węzeł Gliwice-Bojków). W bezpośredniej strefie zasięgu zamieszkuje około 6,5 mln klientów, a istniejące już w sąsiedztwie dwa obiekty retail parku, Centrum Handlowe Auchan Gliwice i Leroy Merlin, odwiedza rocznie około 4,5 mln osób.


Źródło: 6B47 Poland

26.06.2018


Tagi: Silesia Outlet, najemca