ReNews.plQBusiness.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Partnerzy Newsletter Reklama O nas
renews.pl
SPOTKANIA BIZNESOWE
 

Grupa Marine Harvest otwiera w biuro w gdańskim Argonie

wykres


Największy producent łososia na świecie Grupa Marine Harvest zatrudniający ponad 12 tys. pracowników i posiadający placówki w 24 krajach świata otwiera nowe biuro w Gdańsku! Na 2200 mkw. powierzchni zaprojektowanej z myślą o wyjątkowym komforcie pracy, w centrali europejskiego oddziału firmy Marine Harvest Central Europe, docelowo znajdzie pracę około 250 osób.


Polska centrala Marine Harvest mieści się w Argonie, budynku należącym do kompleksu Alchemia zlokalizowanym w Gdańsku- Oliwie. Obecnie, zespół liczy blisko 150 osób. Jego głównym zadaniem jest zarządzanie rynkami w Niemczech, Austrii, Czechach, Słowacji, Szwecji, Szwajcarii, Włoszech i oczywiście w Polsce. Firma rozwija też w nowym biurze wewnętrzne centrum operacyjne, które świadczyć będzie usługi księgowe oraz IT na rzecz spółek grupy kapitałowej wchodzącej w skład Marine Harvest ASA. Łącznie zatrudnienie w nim znaleźć ma ponad 100 osób.


- Stale się rozwijamy i co ważne, znajdujemy w Trójmieście doskonały zespół, który potrafi zrealizować bardzo ambitne zadania, jakie przed nim stają - informuje Emilia Schomburg, rzecznik prasowy Marine Harvest Central Europe. Ta ambitna polityka rozwojowa i stałe nastawienie na pozyskiwanie profesjonalistów powoduje, że szczególną wagę przykładaliśmy do warunków pracy, jakie możemy zaoferować naszym współpracownikom. Jednym z przykładów takich rozwiązań jest sala konferencyjna, której przeszklone ściany zmieniają swoją przezierność- dodaje Emilia Schomburg.


Marine Harvest to światowy potentat w branży hodowli i przetwórstwa łososia i owoców morza. Codziennie dostarcza przeszło 5,5 miliona zdrowych i smacznych posiłków ludziom na całym świecie, zaspokajając aż 1/5 globalnego zapotrzebowania na łososia. W przetwórniach i biurach należących do Grupy Marine Harvest na północy Polski, zatrudnienie znalazło już prawie 4000 osób a produkty powstające w Polsce można kupić na 70 światowych rynkach. Inwestycja w nowe biuro w Gdańsku jest elementem konsolidacji funkcji, a także podniesienia standardów jakościowych.


Źródło: Marine Harvest

02.07.2018


Tagi: Argon, Alchemia, najemca


WROCŁAWSKIE PARKI BIZNESU

foto

Z przyjemnością informujemy, że nasz najemca, firma Talex S.A. oraz zarządzający...

NIERUCHOMOŚCI - FIRMA DORADCZA

giełda

Cushman & Wakefield (NYSE: CWK) jest wiodącą na świecie firmą doradczą świadczącą usługi na rynku nieruchomości...

PLATFORMA ZAKUPOWA - ZOBACZ I SKORZYSTAJ!

giełda

Łączymy sprzedających i kupujących na wspólnej...

WROCŁAWSKIE CENTRUM LOGISTYCZNE

Wrocławskie Centrum Logistyczne oferuje do wynajęcia powierzchnie magazynowe...


KINNARPS - MEBLE

giełda

Miejsca pracy zmieniają się dynamicznie. Postawy i wartości młodszych pokoleń zmieniają...