ReNews.plQBusiness.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Partnerzy Newsletter Reklama O nas
renews.pl
spotkania biznesowe
 

O NAS

OFERTA

NEWSLETTER

SPOTKANIA

KONTAKT


Partnerzy:
WCL

Galeria SFERA rozszerza portfolio marek i usług

Największe centrum handlowe Podbeskidzia zyskało nowych najemców. Klienci bielskiego obiektu będą mogli korzystać m.in. z oferty firmowego salonu marki Triumph, a także zrobić zakupy w sklepie sieci Martes Sport, który po relokacji zajmie powierzchnię blisko 1600 m kw.


Do grona najemców w listopadzie dołączy także Cukiernia Sowa, jedna z najpopularniejszych firm cukierniczych na polskim rynku. Na parkingu Galerii pojawiła się pierwsza w regionie, bezpłatna stacja ładowania samochodów elektrycznych zainstalowana przez markę BMW.


Bogatą ofertę Galerii SFERA tworzy 250 czołowych polskich i zagranicznych marek, z których aż 70% wybrało obiekt, jako jedyną lokalizację swoich salonów na Podbeskidziu. W II kwartale br. na kontynuację działalności w największej Galerii w regionie zdecydowały się: Giacomo Conti, Venezia, Carry, Deichmann, Kappahl, Milano, Świat Konesera, Nike, Tally Weijl, Tatuum, Tchibo, Myjnia, Wezyr oraz Yves Rocher. W gronie najemców pozostał salon Martes Sport, który w nowym koncepcie premium zajmie powierzchnię ponad trzykrotnie większą niż do tej pory i będzie to drugi co do wielkości sklep w Polsce.


Źródło: CBRE Global Investors

13.07.2018


Tagi: Galeria SFERA najemca