ReNews.plQBusiness.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Partnerzy Newsletter Reklama O nas
renews.pl
SPOTKANIA BIZNESOWE
 

Zarządzanie miediami w nieruchomościach

wykres


Prąd, gaz, woda – czy da się efektywniej zarządzać mediami w nieruchomościach?


Opłaty za prąd, wodę i gaz rosną z roku na rok. Coraz częściej specjaliści z zakresu zarządzania nieruchomościami szukają sposobu na ograniczenie tych kosztów. Biorąc pod uwagę te tendencje, powermeetings.eu organizuje Forum Zarządzania Mediami w Nieruchomościach.


Idea

Forum Zarządzania Mediami w Nieruchomościach, które odbędzie się 25 września 2018 roku w Brain Embassy w Warszawie, stanie się miejscem wymiany poglądów i dobrych praktyk w zakresie zarządzania mediami. Wiemy, że jednym z ważniejszych tematów w zakresie zarządzania nieruchomością, jest efektywne operowanie mediami. Eksperci w tym temacie podzielą się m.in. wiedzą na temat optymalizacji kosztów zużycia energii, gazu i wody, działań modernizacyjnych i inwestycyjnych, a także opowiedzą o systemach informatycznych wspierających zarządzanie mediami.


Dla kogo?

Dla wszystkich zainteresowanych optymalizacją tego jednego w największych kosztów oraz chcących ograniczyć wysiłek i czas poświęcony temu zagadnieniu. Do udziału i wystąpienia zapraszamy reprezentantów firm deweloperskich i inwestorskich, jak również agencje i pośredników, kancelarie prawne, najemców, dostawców systemów i urządzeń dla nieruchomości oraz wszystkich zainteresowanych przedstawioną tematyką i spotkaniem z profesjonalistami z branży.


Co zyskasz?

Nieocenione kontakty biznesowe i możliwość spotkania najważniejszych reprezentantów każdej z branż. Oprócz wiedzy, otrzymasz szansę na zaprezentowanie własnych rozwiązań z zakresu zarządzania rozliczeniami prądu, gazu, wody oraz innych mediów.


Jak się zgłosić?

To bardzo proste! Wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy znajdujący się na stronie https://powermeetings.eu/zarzadzanie-mediami-w-nieruchomosciach/ . W ciągu 3 dni roboczych otrzymasz informację zwrotną dotyczącą kwalifikacji Twojego zgłoszenia. Jeżeli jesteś zainteresowany aktywnością promocyjną nie wahaj się ani chwili!

Napisz na: ewelina.zajaczkowska@powermeetings.eu


Źródło: Power Meetings

20.07.2018


Tagi: nieruchomości, zarządzanie mediami


SPOTKANIA BIZNESOWE

WROCŁAWSKIE PARKI BIZNESU

foto

Znamy już najpiękniejsze obiekty architektoniczne Wrocławia oddane do użytku w 2017 roku...

WROCŁAW - BIURA KLASY A NA SPRZEDAŻ

foto

Na sprzedaż nowoczesne biura klasy A w nowopowstającym biurowcu SQ Business...

PLATFORMA ZAKUPOWA - ZOBACZ I SKORZYSTAJ!

giełda

Łączymy sprzedających i kupujących na wspólnej...

WROCŁAWSKIE CENTRUM LOGISTYCZNE

WCL oferuje do wynajęcia obiekt magazynowy o pow. 1650 m2 z 12 bramami...

KINNARPS - MEBLE

foto

Kinnarps Polska uruchamia wyprzedaż mebli biurowych poprzez sklep internetowy...

ZAINTERESOWANY? WEŹ UDZIAŁ!

foto

Firmy wierzą w swoje biura, na co wskazuje odnotowana w ostatnich dniach liczba zgłoszeń do konkursu...