ReNews.plQBusiness.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Partnerzy Newsletter Reklama O nas
renews.pl
spotkania biznesowe
 

O NAS

OFERTA

NEWSLETTER

SPOTKANIA

KONTAKT


Partnerzy:
WCL

Pięć nowych sklepów w kieleckiej Galerii Echo

wykres


Galeria Echo poszerza grono najemców. Od niedawna w tym należącym do EPP najpopularniejszym centrum handlowym w Kielcach można odwiedzić m.in. multibrandowy sklep z odzieżą, obuwiem i akcesoriami sportowymi 50 style oraz salon mody męskiej Recman.


W ostatnim czasie w centrum uruchomiony został również pierwszy w regionie stacjonarny sneakershop Sneakers by Distance z obuwiem kultowych marek, a już niedługo dołączą do niego także ekskluzywny sklep z odzieżą dla panów New Man Style oraz salon Puccini oferujący wysokiej jakości akcesoria podróżne i galanterię skórzaną. Dodatkowo swoje dotychczasowe placówki powiększyły marki Sizeer i Big Star. W zupełnie nowej odsłonie zaprezentował się natomiast sklep Sportalm oferujący markową odzież damską i męską, który od 21 lipca funkcjonuje pod nową nazwą Luxury-Fashion.


Nowo otwarty sklep 50 style mieści się na poziomie -1 i zajmuje powierzchnię 242 m2. Nieopodal, w 233-metrowym lokalu, uruchomiony został sportowy Sneakers by Distance. Salony Recman oraz Puccini zlokalizowane są na poziomie 0 kieleckiego centrum i zajmują lokale o powierzchni kolejno 82 i 153 m2. Sklep New Man Style powstanie z kolei na poziomie 1, w miejscu do niedawna zajmowanym przez markę Sportalm, która pod koniec lipca zaistniała w zupełnie odmienionej odsłonie pod nazwą Luxury-Fashion i przeniosła się do większego lokalu.


Ponadto dwie sieci handlowe: sportowy Sizeer oraz znany z kultowej odzieży jeansowej sklep marki Big Star zdecydowały się na poszerzenie dotychczas zajmowanej powierzchni. Salon pierwszej powiększy się z 139 m2 do 210 m2, a drugiej – z 136 m2 do 228 m2.Źródło: EPP

14.08.2018


Tagi: Galeria Echo , najemca