ReNews.plQBusiness.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Partnerzy Newsletter Reklama O nas
renews.pl
SPOTKANIA BIZNESOWE
 

Powstanie III etap osiedla Zielone Rabowice II

wykres


Osiedle domów w zabudowie bliźniaczej w podpoznańskich Rabowicach, regularnie się powiększa. Aktualnie trwają prace związane z dwoma etapami, w których powstanie łącznie 56 domów. Inwestor, Greenbud Development na jesień rozpocznie sprzedaż lokali z III etapu.


Budowane osiedle Zielone Rabowice II stanowi kontynuację poprzedniego udanego projektu. Przy ulicy Kuźniczej w Rabowicach powstały 24 domy bliźniacze, a klucze zostały przekazane mieszkańcom na przełomie 2017 i 2018 roku. Deweloper zdecydował o rozpoczęciu inwestycji Zielone Rabowice II, zlokalizowanej tuż obok, przy ulicy Bliskiej. To przedsięwzięcie zostało podzielone na kilka etapów. W pierwszym powstają 22 domy o powierzchni 75 m kw., a także 14 o metrażu 90 m kw. Prace są zaawansowane, a zostaną zakończone pod koniec 2018 roku. Budowlańcy kończą elewacje oraz instalacje: elektryczne, sanitarne. Jednocześnie trwają prace nad II etapem, gdzie w II kwartale 2019 zostanie przygotowanych 20 lokali o powierzchni 75 m kw. Aktualnie stawiane są ściany piętra. Dwa pierwsze etapy Zielonych Rabowic II są sprzedażowym sukcesem, ponieważ już 49 z 56 domów znalazło swoich nabywców.


Deweloper zaplanował już III etap inwestycji, obejmujący 14 domów jednorodzinnych dwulokalowych, o powierzchni 85 m kw. Każdy z nich będzie wybudowany na działce ponad 400 m kw., co zapewni dużo swobody. O zainteresowaniu ze strony klientów decyduje lokalizacja Rabowic (2 km od Swarzędza i 8 km od Poznania). – Dostrzegamy potencjał naszych osiedli. Gmina Swarzędz aktualnie jest jedną z najpopularniejszych na poznańskich przedmieścia. W tym kontekście wyróżniają się Rabowice w pobliżu Doliny Cybiny – zaznacza Magdalena Błaszkowiak-Pepel. Co ważne, prowadzona inwestycja Zielone Rabowice II to kolejny projekt Greenbud Development. Wcześniej deweloper zrealizował inwestycje w Gortatowie, Siekierkach Wielkich i Paczkowie oddalonych kilka kilometrów od Swarzędza.


Źródło: Greenbud Development

24.08.2018


Tagi: Zielone Rabowice II


WROCŁAWSKIE PARKI BIZNESU

foto

Z przyjemnością informujemy, że nasz najemca, firma Talex S.A. oraz zarządzający...

WROCŁAW - BIURA KLASY A NA SPRZEDAŻ

foto

Na sprzedaż nowoczesne biura klasy A w nowopowstającym biurowcu SQ Business...

PLATFORMA ZAKUPOWA - ZOBACZ I SKORZYSTAJ!

giełda

Łączymy sprzedających i kupujących na wspólnej...

WROCŁAWSKIE CENTRUM LOGISTYCZNE

WCL oferuje do wynajęcia obiekt magazynowy o pow. 1650 m2 z 12 bramami...

KINNARPS - MEBLE

foto

Pod hasłem „OTWARCI NA ZMIANY” (OPEN FOR CHANGE) na tegorocznych targach Orgatec Kinnarps przedstawił...

GALA PRZEMYSŁOWA

foto

Największe i najbardziej prestiżowe wydarzenie sektora TSL i produkcji w Polsce...