ReNews.plQBusiness.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Partnerzy Newsletter Reklama O nas
renews.pl
SPOTKANIA BIZNESOWE
 

Grzegorz Chmielak

foto

Grzegorz Chmielak, Partner i Dyrektor Działu Wycen Nieruchomości i Doradztwa w polskim zespole Knight Frank Polska, awansował na stanowisko Dyrektora ds. Wycen i Doradztwa na region Europy Środkowo-Wschodniej (Head of Central and Eastern Europe (CEE) Valuation & Advisory). Na nowe stanowisko polskiego eksperta rekomendowała Europejska Rada Knight Frank ds. Wycen.


Grzegorz Chmielak będzie nadal kierował pracami Działu Wycen i Doradztwa w Knight Frank w Polsce. Kierowany przez niego zespół jest w czołówce pod względem wolumenu zleceń w branży firm doradczych, zajmujących się wycenianiem nieruchomości komercyjnych na polskim rynku.


Grzegorz Chmielak posiada ponad 20 lat doświadczenia na rynku nieruchomości. Od 2011 roku kieruje Działem Wycen Nieruchomości w Knight Frank Polska. Zanim dołączył do Knight Frank pracował w bankach oraz firmach doradczych w Polsce, jak w Czechach i na Słowacji. Jest absolwentem Politechniki Warszawskiej oraz studiów podyplomowych na Sheffield Hallam University (opracowywanie wycen i zarządzanie nieruchomościami). Posiada licencję rzeczoznawcy majątkowego. Jest członkiem Królewskiego Instytutu Dyplomowanych Rzeczoznawców (RICS). Uzyskał ponadto tytuł MBA w ramach wspólnego programu studiów Wyższej Szkoły Biznesu w Nowym Sączu i National Louis University. Posiada certyfikat CIS HypZert (MLV), REV, który zdobył jako jeden z pierwszych Polaków. Pozwala on sporządzać wyceny dla niemieckich banków finansujących nieruchomości w Polsce.Źródło: Knight Frank

30.08.2018


Tagi: Grzegorz Chmielak, Dyrektor ds. Wycen Nieruchomości i Doradztwa


WROCŁAWSKIE PARKI BIZNESU

foto

Z przyjemnością informujemy, że nasz najemca, firma Talex S.A. oraz zarządzający...

WROCŁAW - BIURA KLASY A NA SPRZEDAŻ

foto

Na sprzedaż nowoczesne biura klasy A w nowopowstającym biurowcu SQ Business...

PLATFORMA ZAKUPOWA - ZOBACZ I SKORZYSTAJ!

giełda

Łączymy sprzedających i kupujących na wspólnej...

WROCŁAWSKIE CENTRUM LOGISTYCZNE

Wrocławskie Centrum Logistyczne oferuje do wynajęcia powierzchnie magazynowe...


KINNARPS - MEBLE

foto

Pod hasłem „OTWARCI NA ZMIANY” (OPEN FOR CHANGE) na tegorocznych targach Orgatec Kinnarps przedstawił...