ReNews.plQBusiness.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Partnerzy Newsletter Reklama O nas
renews.pl
SPOTKANIA BIZNESOWE
 

Srebrna – nowa galeria handlowa w sercu Kaszub

wykres


Ponad 50 sklepów i punktów usługowych, wielosalowe kino, restauracje i ka-wiarnie – już niebawem mieszkańcy Wejherowa będą mogli korzystać z nowo-czesnego centrum handlowego. Dzięki niemu zyskają dostęp do wielu marek z sektora handlu i usług, które dotąd były nieobecne w mieście.


Galeria Srebrna powstaje przy ul. Wałowej, w otoczeniu zrewitalizowanej wejherow-skiej starówki. Lokalizacja to jeden z wielu atutów tej inwestycji. – Srebrna znajduje się w bezpośredniej bliskości najważniejszych obiektów w mieście, m.in. Filharmonii Kaszub-skiej, ratusza, Parku Majkowskiego czy placu im. Jakuba Wejhera. Inwestycja wzbogaci tkankę miejską o atrakcyjne miejsce spotkań, w którym oprócz zrobienia zakupów będzie można w przyjaznym otoczeniu spędzić czas z rodziną i przyjaciółmi. Format i rozmiary inwestycji są idealnie dopasowane do lokalnych potrzeb i potencjału rynku. Dzięki Galerii Srebrnej mieszkańcy Małego Trójmiasta Kaszubskiego nie będą musieli jeździć na zakupy do Gdańska czy Gdyni. Zyskają dostęp do wielu marek, których do tej pory nie było w Wej-herowie, Redzie czy Rumii – mówi Justyna Podpora, Senior Retail Consultant w Nuvalu Polska, wiodącej krajowej firmie doradzającej na rynku nieruchomości komercyjnych. Tereny wokół galerii zostaną przekształcone w ogólnodostępną przestrzeń rekreacyj-ną i promenadę, będącą przedłużeniem zrewitalizowanej ulicy Wałowej. Inwestor odda do dyspozycji klientów parking na 300 samochodów, który w dużej części będzie przy-legał do parkingu miejskiego.


Galeria Srebrna cieszy się dużym zainteresowaniem ze strony przyszłych najemców. Umowy najmu podpisało już wiele znanych marek, w ostatnim kwartale dołączyły ko-lejne - CCC, Smyk i Empik. Za komercjalizację powierzchni handlowej w nowej wejherowskiej galerii odpowiada dział Retail&Investment Nuvalu Polska.


Źródło: Nuvalu Polska

11.09.2018


Tagi: Galeria Srebrna, Wejcherowo


WROCŁAWSKIE PARKI BIZNESU

foto

Z przyjemnością informujemy, że nasz najemca, firma Talex S.A. oraz zarządzający...

WROCŁAW - BIURA KLASY A NA SPRZEDAŻ

foto

Na sprzedaż nowoczesne biura klasy A w nowopowstającym biurowcu SQ Business...

PLATFORMA ZAKUPOWA - ZOBACZ I SKORZYSTAJ!

giełda

Łączymy sprzedających i kupujących na wspólnej...

WROCŁAWSKIE CENTRUM LOGISTYCZNE

Wrocławskie Centrum Logistyczne oferuje do wynajęcia powierzchnie magazynowe...


KINNARPS - MEBLE

foto

Pod hasłem „OTWARCI NA ZMIANY” (OPEN FOR CHANGE) na tegorocznych targach Orgatec Kinnarps przedstawił...